Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL wyróżniony przez Motorola Solutions

AKSEL wyróżniony przez Motorola Solutions

25 letni dorobek firmy AKSEL został doceniony przez firmę Motorola Solutions podczas konferencji jej partnerów z regionu Europy Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji, która odbyła się w dniach 13–16 października 2015 r w Krakowie. Bardzo owocna współpraca obu firm trwa nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy to firma AKSEL znalazła się w gronie partnerów Motorola — światowego lidera w dziedzinie radiokomunikacji, wchodzącego właśnie na polski rynek.

Pamiątkowa statuetka została wręczona prezesowi AKSEL Stanisławowi Słowikowi przez dyrektorów Axela Rettiga i Udo Jahnke z Motorola Solutions Germany GmbH i Managera ds. Partnerów Tomasza Wolskiego z Motorola Solutions Polska.

Pierwsze poważne kontrakty firmy Aksel to dostawa radiotelefonów Motorola dla Komendy Głównej Straży Pożarnej. Kolejne lata działalności to wdrażanie profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych. Kluczowe segmenty rynku dla firmy to górnictwo, służby celne, przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej oraz wodociągów i kanalizacji, zakłady energetyczne, służby bezpieczeństwa publicznego: policja, straż pożarna, ratownictwo medyczne, ratownictwo górskie, straże miejskie, i centra zarządzania kryzysowego.

Jako Autoryzowany Partner Motoroli AKSEL podejmował współpracę z innymi lokalnymi firmami na terenie kraju, tworząc sieć dystrybucji zwiększającą efektywność działania i wysoko ocenianą przez Motorolę. Za utworzenie sieci dystrybucyjnej firma AKSEL otrzymuje w 1997 roku wyróżnienie Motoroli. Od wielu lat AKSEL utrzymuje PIERWSZĄ pozycję wśród dystrybutorów Motorola Solutions w Polsce.

aksel-statuetka-motorola

W 1997 roku AKSEL został zakwalifikowany do elitarnej grupy Strategicznych Partnerów Motoroli — 10 wiodących firm z regionu Europy Środkowo – Wschodniej. Jednym z kluczowych kamieni milowych w rozwoju firmy AKSEL i współpracy z Motorola Solutions było rozpoczęcie prac nad aplikacją dyspozytorską ConSEL, która bardzo szybko zyskała dominującą pozycję w ratownictwie medycznym. ConSEL jest rozwijany od 2009 i jest aplikacją dedykowaną dla systemu MOTOTRBO Motorola Solutions.

Źródło: www.aksel.com.pl

O firmie AKSEL sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń