Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 11 edycja konkursu Diversity Motorola Solutions

11 edycja konkursu Diversity Motorola Solutions

Krakowski ośrodek oprogramowania Motorola Solutions organizuje po raz 11 konkurs Diversity. Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest „Zaprogramuj swojego własnego robota„. Motywem zaś są innowacyjność oraz ekologia – uczestnicy konkursu będą programować roboty i projektować ich obudowy.

Motorola-Solutions-konkurs-diversity-small.jpg

Uczniowie liceów startujący w konkursie mogą zaprogramować swojego własnego robota w ramach konkursu organizowanego przez Krakowskie Centrum Oprogramowania Motorola Solutions.

Konkurs Diversity jest podzielony na dwa etapy. W pierwszej fazie konkursu drużyny – pracujące pod opieką nauczyciela – mają za zadanie stworzenie algorytmów i zaprojektowanie obudowy robota. Zespoły konkursowe, które zaprojektują najbardziej innowacyjne, zgodne z regulaminem i ekologiczne roboty, zostaną zaproszone na imprezę finałową, która odbędzie się w czerwcu br. w Krakowie.

Finałowe prace będą oceniane w następujących kategoriach:
– najbardziej innowacyjny robot;
– najlepszy robot – zwycięzca zawodów mini sumo;
– robot najbardziej przyjazny dla środowiska.

Konkurs Diversity to doskonała okazja, by pokazać, że informatyka nie musi być koniecznie „męska”. Pragniemy przełamać te stereotypy i udowodnić, że w świecie IT jest miejsce dla kobiet. Wierzymy, że tegoroczna edycja Diversity będzie, ze względu na swoją niecodzienną formułę, wyjątkowo atrakcyjna dla uczestników” – mówi Jacek Drabik, Country Manager, Motorola Solutions Polska.

Zaproszenie od udziału w „Diversity 2012”

Więcej o konkursie na stronie: http://diversity.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń