Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA w metrze w Ankarze

TETRA w metrze w Ankarze

Zarządcy metra w Ankarze zdecydowali się wdrożyć system TETRA na obecnie funkcjonującej linii oraz tych, które zostaną oddane do użytku w przyszłości. Cyfrowa łączność TETRA będzie służyć do zarządzania oraz utrzymania ruchu pociągów metra.

 

 

W zeszłym roku na funkcjonującej obecnie linii, M1, dokonano przełączenia z analogowego systemu pracującego w paśmie UHF, na system TETRA. Na dwóch nowych liniach, M2 i M3, przełączenie nastąpi do końca bieżącego roku. Pełny system będzie obejmować mobilną centralę IP (IP-MSO), 35 stacji bazowych, łącznie 1000 radiotelefonów (przewoźnych, ręcznych i kabinowych), centrum sterowania z terminalem zarządzającym siecią nadmiarową, serwer zapisu głosu i konsole dyspozytorskie.

 

Linia M1 funkcjonuje od 1997 roku, ma 14,7 km długości i 12 stacji. System TETRA obejmie linie M1, M2 i M3, rozciągające się łącznie na 48 km i posiadające w sumie 33 stacje.

 

Źródło: airadio.com Fot.: commons.wikimedia.org

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń