Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA w metrze w Ankarze

TETRA w metrze w Ankarze

Zarządcy metra w Ankarze zdecydowali się wdrożyć system TETRA na obecnie funkcjonującej linii oraz tych, które zostaną oddane do użytku w przyszłości. Cyfrowa łączność TETRA będzie służyć do zarządzania oraz utrzymania ruchu pociągów metra.

 

 

W zeszłym roku na funkcjonującej obecnie linii, M1, dokonano przełączenia z analogowego systemu pracującego w paśmie UHF, na system TETRA. Na dwóch nowych liniach, M2 i M3, przełączenie nastąpi do końca bieżącego roku. Pełny system będzie obejmować mobilną centralę IP (IP-MSO), 35 stacji bazowych, łącznie 1000 radiotelefonów (przewoźnych, ręcznych i kabinowych), centrum sterowania z terminalem zarządzającym siecią nadmiarową, serwer zapisu głosu i konsole dyspozytorskie.

 

Linia M1 funkcjonuje od 1997 roku, ma 14,7 km długości i 12 stacji. System TETRA obejmie linie M1, M2 i M3, rozciągające się łącznie na 48 km i posiadające w sumie 33 stacje.

 

Źródło: airadio.com Fot.: commons.wikimedia.org

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń