Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje TETRA w Ameryce–konferencja w Teksasie

TETRA w Ameryce–konferencja w Teksasie

TETRA-w-Ameryce-flaga-amerykanska.jpg8 września 2011 roku odbyło się pierwsze spotkanie TETRA Association w mieście Fort Worth, w stanie Teksas. Miało ono na celu powołanie północnoamerykańskiego forum poświęconego standardowi TETRA.

Na konferencji zaprezentowano gościom zalety wynikające z używania tego typu łączności w instytucjach na całym świecie. Wspomniano też o trzech pilotażowych amerykańskich i kanadyjskich sieciach TETRA (m.in. BC Hydro w Kanadzie i NJ Transit w USA).

Amerykański regulator telekomunikacyjny FCC zezwolił na używanie łączności TETRA w zastosowaniach komercyjnych. Dlatego też w trakcie konferencji interesowano się głównie firmami transportowymi i przedsiębiorstwami użyteczności publicznej. TETRA dopiero raczkuje na rynku amerykańskim, ale jest już dojrzałą technologią używaną z powodzeniem na całym świecie. Podczas konferencji zwracano szczególną uwagę na dwa aspekty: na interoperacyjność między sprzętem różnych producentów  i na dostępne aplikację, które udowadniają, że TETRA potrafi znacznie więcej niż tylko przesyłać głos.

TETRA Association, wraz ze swoimi partnerami, ma przed sobą jeszcze dużo pracy zanim TETRA stanie się w pełni docenianą technologią na rynku amerykańskim. Utworzenie amerykańskiego forum na rzecz TETRY jest konieczne do promowania i rozwoju odpowiedniego rynku, a także do obalania mogących się pojawić mitów.

Obejrzyj prezentacje z tej konferencji:

Pobierz w formacie PDFTETRA. How did we get here? – Peter Clemons

Pobierz w formacie PDFTETRA success stories – Francesco Pasquali

Pobierz w formacie PDFTETRA Applications – Paul Ward

Pobierz w formacie PDFTelemetry, SCADA and Telecontrol using TETRA infrastructure – Michael Piciorgros

Pobierz w formacie PDFWhy TETRA? – Duncan Swan

Pobierz w formacie PDFSoftswitch – the ultimate TETRA system architecture – Bert Bouwers

Pobierz w formacie PDFGreen Bay TETRA Pilot – Christian Reynolds

Pobierz w formacie PDFCustomer Business Applications – Kevin Graham

Pobierz w formacie PDFEngineering large-scale TETRA networks – Dirk Bernhardt

Pobierz w formacie PDFLeverage PMR from voice to data with data applications – Hannu Aronsson

Źródło: tetra-association.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń