Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Utworzono TETRA Forum w Ameryce

Utworzono TETRA Forum w Ameryce

Międzynarodowe Stowarzyszenie TETRA i Łączność Krytycznej (TCCA) ogłosiło powołanie do życia Północnoamerykańskiego Forum TETRA (North American TETRA Forum, NATF). Ma to na celu wyzwolenie potencjału standardu TETRY w tym regionie, jako technologii cyfrowego trankingu współtworzonej przez wielu producentów.

 

Fora TETRA utworzono dotychczas m.in. w Australii, Norwegii, Szwecji, Niemczech, na Węgrzech, w RPA oraz w Polsce. NATF zapewni edukację w zakresie tej technologii i będzie się skupiać na interesowaniu nią odpowiednich podmiotów, w tym twórców prawa i regulatorów widma radiowego. Forum ułatwi również rozwijanie aplikacji do łączności głosowej i transmisji danych oraz innych usług dodanych w tym regionie.

Dyrektorami-założycielami NATF są Kevin Graham, dyrektor Działu Rynków Rozwijających się w firmie Sepura i Gary Lorenz, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Hytera.

„Wśród pierwszych członków znalazło się wielu znanych, międzynarodowych dostawców rozwiązań TETRA, północnoamerykańskich firm, dystrybutorów VAR oraz firm doradczych, które mogą asystować północnoamerykańskim użytkownikom profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w procesie migracji z obecnych systemów analogowych na bogaty w możliwości standard TETRA, który obecnie wdrożono w 126 krajach na całym świecie,” powiedział Graham. „Technologia TETRA spełnia także wymagania efektywności widmowej i zarządzenie FCC dotyczące zawężania pasma UHF (narrowbanding).”

TCCA podało także terminy warsztatów, w ramach TETRA North American 2012 Tour, na których użytkownicy będą mieli okazję zobaczyć tę technologię w akcji i dowiedzieć się więcej na temat jej zastosowań i korzyści w łączności o znaczeniu krytycznym. Warsztaty zorganizowane we współpracy z NATF odbędą się w następujących miastach: Toronto 12 czerwca, Nowy Jork 13 czerwca, Waszyngton 14 czerwca, Sacramento 19 czerwca i Houston 21 czerwca.

Źródło: http://www.tandcca.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń