Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Utworzono TETRA Forum w Ameryce

Utworzono TETRA Forum w Ameryce

Międzynarodowe Stowarzyszenie TETRA i Łączność Krytycznej (TCCA) ogłosiło powołanie do życia Północnoamerykańskiego Forum TETRA (North American TETRA Forum, NATF). Ma to na celu wyzwolenie potencjału standardu TETRY w tym regionie, jako technologii cyfrowego trankingu współtworzonej przez wielu producentów.

 

Fora TETRA utworzono dotychczas m.in. w Australii, Norwegii, Szwecji, Niemczech, na Węgrzech, w RPA oraz w Polsce. NATF zapewni edukację w zakresie tej technologii i będzie się skupiać na interesowaniu nią odpowiednich podmiotów, w tym twórców prawa i regulatorów widma radiowego. Forum ułatwi również rozwijanie aplikacji do łączności głosowej i transmisji danych oraz innych usług dodanych w tym regionie.

Dyrektorami-założycielami NATF są Kevin Graham, dyrektor Działu Rynków Rozwijających się w firmie Sepura i Gary Lorenz, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Hytera.

„Wśród pierwszych członków znalazło się wielu znanych, międzynarodowych dostawców rozwiązań TETRA, północnoamerykańskich firm, dystrybutorów VAR oraz firm doradczych, które mogą asystować północnoamerykańskim użytkownikom profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w procesie migracji z obecnych systemów analogowych na bogaty w możliwości standard TETRA, który obecnie wdrożono w 126 krajach na całym świecie,” powiedział Graham. „Technologia TETRA spełnia także wymagania efektywności widmowej i zarządzenie FCC dotyczące zawężania pasma UHF (narrowbanding).”

TCCA podało także terminy warsztatów, w ramach TETRA North American 2012 Tour, na których użytkownicy będą mieli okazję zobaczyć tę technologię w akcji i dowiedzieć się więcej na temat jej zastosowań i korzyści w łączności o znaczeniu krytycznym. Warsztaty zorganizowane we współpracy z NATF odbędą się w następujących miastach: Toronto 12 czerwca, Nowy Jork 13 czerwca, Waszyngton 14 czerwca, Sacramento 19 czerwca i Houston 21 czerwca.

Źródło: http://www.tandcca.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń