Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA Forum Polska oficjalna rejestracja

TETRA Forum Polska oficjalna rejestracja

Miło nam poinformować, iż inicjatywa TETRA Forum Polska została oficjalnie zarejestrowana w międzynarodowym stowarzyszeniu TETRA Association. Serwis internetowy tetraforum.pl udostępni swoją przestrzeń dla tej inicjatywy.

Naszym celem jest propagowanie standardu TETRA na rynku polskim. Inicjatywa jest otwarta dla wszystkich firm i osób fizycznych, pierwsze spotkanie organizacyjne planujemy zorganizować jeszcze w kwietniu; o dacie i miejscu poinformujemy w najbliższych dniach.


Wszelkie zapytania dotyczące możliwości przyłączenia się do inicjatywy Tetra Forum Polska prosimy kierować pod adres mailowy info@tetraforum.pl.

Poniżej certyfikat potwierdzający przynależność do Stowarzyszenia podpisany przez Prezesa Philla Kidnera.

TETRA Forum Polska

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń