Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA rusza naprzód w Rosji 2010

TETRA rusza naprzód w Rosji 2010

5-6 października 2010 odbędzie się w Moskwie kolejne spotkanie z cyklu „Professional Mobile Radio Communications”. Organizatorem konferencji jest stowarzyszenie TETRA Asocciation oraz Infor-media Rosja.

Celem forum jest omówienie, we wspólnym miejscu, najważniejszych zagadnień przy zaangażowaniu wszystkich uczestników rynku PMR w Rosji, poczynając od operatorów telekomunikacyjnych i integratorów systemów a kończąc na użytkownikach mobilnych systemów PMR.

Professional Mobile Radio Communications forum jest jedynym wydarzeniem w Rosji koncentrującym się na tym konkretnym sektorze. Jest to część serii imprez wspieranych przez stowarzyszenia TETRA na całym świecie, Phil Kidner, prezes Stowarzyszenia, będzie uczestniczył w spotkaniu.

Główne tematy dyskusji to:


  • perspektywy rozwoju systemów PMR w Rosji i na całym świecie, aktualności z rynku  PMR;
  • najnowszych doświadczeń podczas implementacji sieci PMR w Rosji, WNP i za granicą, jak również perspektyw rozwoju;
  • stan obecny i perspektywy wykorzystania zasobów częstotliwości radiowych;
  • Przegląd technologii dla rynku PMR;
  • inwestycje w budowę i rozwój sieci;
  • problemów i specyfiki użytkownika z wykorzystaniem urządzeń różnych producentów w ramach tej samej sieci. Możliwość konwergencji;
  • bezpieczeństwo transmisji danych w sieciach PMR.

Wśród prelegentów forum są przedstawiciele dostawców rozwiązań, wiodących integratorów systemów, głównych operatorów PMR i szefów firm działających w obszarze wydobycia surowców, energii oraz transportu. Co więcej, na liście zaproszonych gości są przedstawiciele organów państwowych i dużych krajowych stowarzyszonych z Rosją.

Towarzysząca konferencji wystawa pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z  najnowszymi rozwiązaniami PMR (głównie TETRA), nowoczesnych terminali użytkownika i innych  innowacyjnych urządzeń.

Poniższy rysunek obrazuję skład uczestników zeszłorocznego forum, które odbyło się pod nazwa „TETRA moving forward in Russia 2009”.

diag_new_2009_en

Podobna impreza odbyła się w tym roku w Polsce, więcej informacji, galerię zdjęć i prezentacje z tego wydarzenia można obejrzeć klikając na TETRA moving forward in Poland

żródło: pmr-conf.ru

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń