Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA

W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA

Na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi pojawiło się ogłoszenie o przetargu na modernizację systemu TETRA. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. O przygotowaniach do tego przedsięwzięcia pisaliśmy już wcześniej w artykule 5 mln zł na modernizację system TETRA łódzkiej Policji. Kwota, jaką łódzcy policjanci zamierzają przeznaczyć na projekt to 4 933 000,00 PLN brutto.

Na razie nie została jeszcze opublikowana Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ). Z lektury samego ogłoszenia z Dziennika Urzędowego UE dowiadujemy się, że o ostatecznym wyborze oferenta ma zdecydować wynik aukcji elektronicznej, która nie należy do ulubionych narzędzi wśród potencjalnych Oferentów.

Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej systemu, która wstępnie została ustalona na 20 marca br. Każda ze złożonych ofert musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 40 000,00 zł. Termin składania ofert przypada na 9 kwietnia 2013 r., godzina 10:00. Na wykonanie modernizacji Zwycięzca będzie miał 90 dni.

Warto dodać, iż system TETRA w Łodzi został wdrożony w roku 2001 i jest jednym z 4 policyjnych systemów w tym standardzie (Warszawa, Szczecin, Łódź oraz Kraków), które działają operacyjnie (system pracujący w Szczytnie jest używany głównie w celach szkoleniowych). Wszystkie te systemy zostały zainstalowane w podobnym okresie i oparte są na tej samej wersji platformy Dimetra IP, stąd też rodzi się pytanie czy i pozostałe instalacje zostaną objęte modernizacja w przyszłości?

Jeśli tylko pojawią się jakieś nowości w tej sprawie to niezwłocznie poinformujemy o tym naszych Czytelników.

Źródło i szczegóły przetargu: lodzka.policja.gov.pl/…


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń