Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA na olimpijskich wodach

TETRA na olimpijskich wodach

żaglówki podczas regat olimpijskich na wodach Dorset w UK.Firma Airwave – twórca dedykowanej sieci TETRA „Apollo”, która ma być używana podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie w 2012 roku, ukończyła pierwsze testy nowego systemu umożliwiającego komunikację ziemia-morze.

Wody hrabstwa Dorset, chętnie uczęszczane przez światowej klasy żeglarzy, uznane przez Królewskie Towarzystwo Jachtingowe jako najlepsze w północnej Europie, będą od czerwca do września miejscem rozgrywania zawodów żeglarskich podczas IO 2012 w Londynie.

Po miesiącach przygotowań, przeprowadziliśmy pierwszy test zasięgu funkcjonowania sieci pomiędzy lądem i wodą.” – powiedział David Sangster, Services Director w Airwave Wielka Brytania. „W związku ze zbliżającymi się zawodami żeglarskimi Igrzysk Olimpijskich w Londynie, niezmiernie ważną rzeczą jest, abyśmy byli w stanie zapewnić usługi komunikacyjne PMR najwyższej jakości.”

Sieć PMR, znana jako Apollo, została stworzona specjalnie w celu zapewnienia komunikacji we wszystkich miejscach organizacji zawodów, od takich jak Olimpic Park w Londynie po Glasgow, Manchester czy Coventry.  Komunikacja głosowa będzie zapewniona dla ponad 18000 osób personelu i wolontariuszy pracujących dla Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie (LOCOG), włączając osoby odpowiedzialne za organizację zawodów żeglarskich.

„Bezpieczne i wydajne usługi z zakresu komunikacji radiowej są najistotniejszym elementem infrastruktury, a objęcie zasięgiem sieci Zatoki Weymouth oraz przystani wyspy Portland oznacza, że po raz pierwszy jesteśmy w stanie wcielić w życie tego rodzaju rozwiązania komunikacyjne na linii ziemia-morze.” – dodał Sangster.

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń