Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Teltronic wybuduje największą poza Europą sieć TETRA

Teltronic wybuduje największą poza Europą sieć TETRA

Teltronic Logo15 Lutego 2012 – Malezyjska firma SAPURA Secured Technologies przyznała TELTRONIC kontrakt na dostawę wielkoobszarowej sieci TETRA, która zapewni pokrycie dla rejonu Kuala Lumpur oraz innych regionów Malezji. Wstępny projekt sieci obejmuje 112 stacji bazowych oraz redundantne węzły sterujące.

W ślad za niedawnym podpisaniem obszernego, ramowego kontraktu, TELTRONIC wraz z SAPURĄ podejmą pracę nad budową największej poza Europą sieci TETRA i opracują innowacyjne rozwiązania nowej generacji

Dodatkowo, TELTRONIC dostarczy trzy węzły międzysystemowe w celu zapewnienia bezproblemowej komunikacji z istniejącą, ogólnokrajową siecią TETRA zarządzaną przez SAPURA. Zakończenie projektu, który spełni najwyższe wymagania z dziedziny komunikacji krytycznej oraz dostępności usług, planowane jest na koniec 2012.

Oprócz kontraktu na dostawę sieci TETRA, SAPURA i TELTRONIC uzgodniły podjęcie współpracy w zakresie specjalizowanych rozwiązań komunikacji krytycznej w technologii LTE, na bazie długofalowego wspólnego programu rozwojowego. Standard 3GPP LTE (Long Term Evolution) wyłania się, jako preferowana technologia przyszłości dla szerokopasmowych, mobilnych, szybkich usług.

SAPURA i TELTRONIC podjęły również wspólną inicjatywę dotyczącą utworzenia w Malezji lokalnego Centrum Kompetencyjnego na potrzeby obecnych oraz przyszłych użytkowników urządzeń TELTRONIC w regionie Azji i Pacyfiku. Uzgodniono również ramową współpracę handlową prowadzącą do ściślejszej integracji wiodących technologii TELTRONIC i SAPURA w celu spełnienia szerokiego zakresu wymagań użytkowników.

http://tetraforum.pl/images/stories/sapura-logo-400px.jpg“Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem firmy kalibru i prestiżu SAPURA Secured Technologies w celu rozwoju szerokiej gamy działań o charakterze technicznym i handlowym w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów świata”, powiedział Jose M. Martin, Chief Marketing & Sales Officer TELTRONIC. “Dostawa sieci TETRA najnowszej generacji, która umożliwi bezproblemową komunikację oraz roaming z istniejącą malezyjską narodową siecią TETRA jest jedynie pierwszym krokiem naszej współpracy z SAPURA”.

“Dzięki tej współpracy, malezyjska sieć TETRA będzie pierwszą ogólnonarodową siecią bezproblemowo integrującą platformy wielosprzętowe. Technologia będąca rezultatem wspólnych prac z TELTRONIC bedzię mogła być wykorzystana przez innych operatorów sieci TETRA na świecie, co umożliwi elastyczność wyboru rozwiązań przynoszących użytkownikom najwięcej korzyści”, powiedział Mohd Zarif Hashim, Chief Executive Officer SAPURA Secured Technologies.

Z powodu ciągłego, znacznego wzrostu obecności TELTRONIC w regionie w ostatnim okresie oraz pozytywnych perspektyw na przyszłość, firma mianowała Chang Hyun Kim Dyrektorem ds. Sprzedaży w rejonie Azji i Pacyfiku oraz Gabriela Solanę jako VP  Sales Support w regionie. Obie nominacje są postrzegane jako wzmocnienie Singapurskiego Biura TELTRONIC. Oscar Fernandez, VP International Sales odpowiadający dotąd za region Azji I Pacyfiku, podjął nowe obowiązki w Ameryce łacińskiej, innym gorącym regionie dla radiowych technologii mobilnych.

Źródło: http://www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń