Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRA firmy Teltronic u meksykańskiego przewoźnika

System TETRA firmy Teltronic u meksykańskiego przewoźnika

Należąca do Grupy Sepura firma Teltronic wdroży nowy system łączności TETRA u operatora transportu publicznego w meksykańskim mieście Monterrey. STC Metrorrey zarządza liniami metra o łącznej długości 40 km i posiada liczącą około 200 pojazdów flotę szybkiego transportu autobusowego, Transmetro.

Teltronic dostarczy przewoźnikowi kompletne rozwiązanie łączności składające się z infrastruktury NEBULA, aplikacji dyspozytorskiej, monitoringu na stacjach oraz zaawansowanego pokładowego sprzętu radiowego w pociągach i autobusach. Redundantna architektura infrastruktury zapewni odporność na awarie i pozwoli 12 operatorom w centrum dyspozytorskim prowadzić łączność z pojazdami, a także istniejącym systemem telefonicznym, przy użyciu rozwiązania CeCo-TRANS firmy Teltronic.

Pokładowe terminale z serii RTP zostaną zainstalowane w 53 pociągach metra oraz 185 autobusach Transmetro. Pozwolą one na prowadzenie łączności głosowej i transmisji danych pomiędzy kierowcami i dyspozytorami w codziennej pracy oraz nagłych sytuacjach. Ponadto terminale będą wysyłać koordynaty GPS i umożliwią dostęp do publicznych systemów nagłośnieniowych (PA). Dyspozytorzy będą korzystać ze stacjonarnych radiotelefonów DT-410, a pracownicy utrzymania — z ręcznych HTT-500.

To zamówienie wzmacnia pozycję Teltronic jako jednego z czołowych dostawców systemów radiokomunikacji profesjonalnej w Meksyku oraz całej Ameryce Południowej.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.
Pytania? Zadzwoń