Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRA firmy Teltronic u meksykańskiego przewoźnika

System TETRA firmy Teltronic u meksykańskiego przewoźnika

Należąca do Grupy Sepura firma Teltronic wdroży nowy system łączności TETRA u operatora transportu publicznego w meksykańskim mieście Monterrey. STC Metrorrey zarządza liniami metra o łącznej długości 40 km i posiada liczącą około 200 pojazdów flotę szybkiego transportu autobusowego, Transmetro.

Teltronic dostarczy przewoźnikowi kompletne rozwiązanie łączności składające się z infrastruktury NEBULA, aplikacji dyspozytorskiej, monitoringu na stacjach oraz zaawansowanego pokładowego sprzętu radiowego w pociągach i autobusach. Redundantna architektura infrastruktury zapewni odporność na awarie i pozwoli 12 operatorom w centrum dyspozytorskim prowadzić łączność z pojazdami, a także istniejącym systemem telefonicznym, przy użyciu rozwiązania CeCo-TRANS firmy Teltronic.

Pokładowe terminale z serii RTP zostaną zainstalowane w 53 pociągach metra oraz 185 autobusach Transmetro. Pozwolą one na prowadzenie łączności głosowej i transmisji danych pomiędzy kierowcami i dyspozytorami w codziennej pracy oraz nagłych sytuacjach. Ponadto terminale będą wysyłać koordynaty GPS i umożliwią dostęp do publicznych systemów nagłośnieniowych (PA). Dyspozytorzy będą korzystać ze stacjonarnych radiotelefonów DT-410, a pracownicy utrzymania — z ręcznych HTT-500.

To zamówienie wzmacnia pozycję Teltronic jako jednego z czołowych dostawców systemów radiokomunikacji profesjonalnej w Meksyku oraz całej Ameryce Południowej.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń