Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill i SAIT wdrożą system TETRA dla przewoźnika z Rotterdamu

Rohill i SAIT wdrożą system TETRA dla przewoźnika z Rotterdamu

Konsorcjum holenderskich firm Rohill i SAIT zwyciężyło w przetargu na dostawę łączności TETRA dla RET, operatora transportu publicznego w Rotterdamie. TETRA zastąpi obecnie wykorzystywany przez rotterdamskiego przewoźnika tranking analogowy MPT1327.

Zgodnie z warunkami przetargu system TETRA ma zostać oddany do użytku w trzecim kwartale br. i musi być przyszłościowy oraz cechować się możliwością rozbudowy. Zamówienie obejmuje projekt, budowę, testy i migrację na nowy system łączności, który zapewni wysoką dostępność, odpowiednią pojemność i bezpieczeństwo. Konsorcjum Rohill-SAIT dostarczy także ręczne i przewoźne radiotelefony TETRA. Te ostatnie zostaną zainstalowane w należących do RET pojazdach: autobusach, tramwajach i pociągach metra.

W Polsce firma IP Connect Sp. z o.o. jest wyłączonym partnerem firmy Rohill rozwiązania standardu TETRA.

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: Wikimedia Commons (public domain)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń