Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill i SAIT wdrożą system TETRA dla przewoźnika z Rotterdamu

Rohill i SAIT wdrożą system TETRA dla przewoźnika z Rotterdamu

Konsorcjum holenderskich firm Rohill i SAIT zwyciężyło w przetargu na dostawę łączności TETRA dla RET, operatora transportu publicznego w Rotterdamie. TETRA zastąpi obecnie wykorzystywany przez rotterdamskiego przewoźnika tranking analogowy MPT1327.

Zgodnie z warunkami przetargu system TETRA ma zostać oddany do użytku w trzecim kwartale br. i musi być przyszłościowy oraz cechować się możliwością rozbudowy. Zamówienie obejmuje projekt, budowę, testy i migrację na nowy system łączności, który zapewni wysoką dostępność, odpowiednią pojemność i bezpieczeństwo. Konsorcjum Rohill-SAIT dostarczy także ręczne i przewoźne radiotelefony TETRA. Te ostatnie zostaną zainstalowane w należących do RET pojazdach: autobusach, tramwajach i pociągach metra.

W Polsce firma IP Connect Sp. z o.o. jest wyłączonym partnerem firmy Rohill rozwiązania standardu TETRA.

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: Wikimedia Commons (public domain)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń