Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dostarczyła kompletną łączność TETRA dla meksykańskiego miasta

Sepura dostarczyła kompletną łączność TETRA dla meksykańskiego miasta

Firma Sepura dostarczyła kompletne rozwiązanie łączności TETRA dla wydziału bezpieczeństwa publicznego w samorządzie meksykańskiego miasta Atizapán de Zaragoza. To zamówienie zostało zrealizowane wspólnie z Jomtel Telecomunicaciones, partnerem firmy Sepura w Meksyku.

Rozwiązanie TETRA firmy Sepura jest elementem gruntownej modernizacji mającej na celu unowocześnienie technologii bezpieczeństwa publicznego w całym mieście. Modernizacja ta obejmuje również m.in. instalację nowego stanowiska dowodzenia i systemu monitoringu miejskiego. Łączność TETRA trafi do policji – także drogowej – straży pożarnej i zespołów obrony cywilnej. Cały system został dostarczony i zainstalowany przez firmę Jomtel Telecomunicaciones.

System TETRA składa się z trzech stref i zawiera stacje bazowe SOLO i FR400, system dyspozytorski, bramkę pośredniczącej w łączności ze analogowymi systemami łączności, ponad 550 ręcznych radiotelefonów STP9000 i przewoźnych SRG3900 oraz rewolucyjną aplikację Portalify Image umożliwiającą przesyłanie na radiotelefony TETRA obrazów zarejestrowanych przez kamery monitoringu i inne urządzenia.

Jorge Morera, dyrektor generalny Jomtel Telecomunicaciones, skomentował: “Wydział bezpieczeństwa publicznego Atizapán de Zaragoza wybrał rozwiązanie TETRA firmy Sepura, gdyż spełniało ono jego wymagania w zakresie technologii i zostało dostarczone przez uznanego, światowego dostawcę. Klient w szczególności był pod wrażeniem znakomitych możliwości technicznych radiotelefonów Sepura, wyraźnego zaangażowania firmy we wsparcie techniczne już od pierwszego etapu modernizacji oraz dostępności unikatowych i wyspecjalizowanych aplikacji. Głęboko wierzę, że ta rewolucyjna aplikacja do przesyłania obrazów znacznie usprawni działania policji w poszukiwaniu osób zaginionych”.

Rubén Fernández, menedżer ds. rozwoju biznesowego firmy Sepura w Ameryce Łacińskiej, powiedział: “Ten imponujący projekt jest wynikiem naszego pomyślnego partnerstwa z firmą Jomtel, która była jego motorem i wykazała się dobrą znajomością klienta. Atizapán jest pierwszym w Meksyku miastem z kompletnym rozwiązaniem TETRA firmy Sepura, obejmującym terminale, infrastrukturę i aplikacje. Z wielką dumą pragniemy również dodać, że to miasto również jako pierwsze skorzystało z naszej zaawansowanej aplikacji Portalify Image, używanej już przez różnorakie organizacje bezpieczeństwa publicznego z całego świata.

Miasto Atizapán de Zaragoza leży w stołecznej aglomeracji Meksyku, a zamieszkuje je około 500 tys. osób. Jest uważane za najbezpieczniejsze w stanie Meksyk, jak również całym kraju, i szczyci się ponadprzeciętnym w skali krajowej poziomem inwestycji w rozwój i pomoc społeczną.

Źródło: www.sepura.com Fot.: Wikimedia Commons / Marrovi (na licencji CC BY-SA 3.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń