Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dostarczyła milion radiotelefonów TETRA

Sepura dostarczyła milion radiotelefonów TETRA

21 maja 2012 r. – Dziesięć lat po rozpoczęciu swojej działalności, Sepura ogłasza dostarczenie milionowej sztuki swojego radiotelefonu. To przełomowe wydarzenie dodatkowo zyskuje na ważności z racji, że milionowy radiotelefon, Sepura STP8000, został dostarczony Ministerstwu Spraw Wewnętrznych Kataru, co podkreśla zaangażowanie firmy w spełnianie potrzeb użytkowników łączności krytycznej w regionie Środkowego Wschodu.

Sepura-Gordon-Watling-milion-radiotelefonow-TETRA-small.jpg

Odbierając milionową sztukę radiotelefonu Al Salem Al-Henzab, kierownik Telekomunikacji i Przedsięwzięć w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Kataru, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni świętowaniem tak znakomitego wydarzenia z firmą Sepura i jej katarskim partnerem, Consolidated Gulf Company (CGC). Decyzja o wdrożeniu ręcznych radiotelefonów TETRA Sepura STP8000 była jednomyślna. Sądzimy, że STP8000 wyróżnia się z racji swojej mocy wyjściowej 1,8 W, zapewniającej większe pokrycie oraz baterii o wysokiej pojemności, umożliwiającej niezawodną łączność podczas dłuższych zmian. Obydwie te właściwości stanowią wielką wartość dla katarskiej policji.”

W regionie Środkowego Wschodu radiotelefony firmy Sepura odpowiadają potrzebom w zakresie łączności w wielu sektorach w szerokim zakresie organizacji użytkowników z Jordanii, Omanu, Arabii Saudyjskiej, ZEA, Kataru oraz Kuwejtu i były przedmiotem znacznej liczby kontraktów. Tamtejszy przemysł naftowy, gazowniczy i budowlany również przejawia obecnie zainteresowanie iskrobezpiecznym radiotelefonem Sepura STP8X, dającym optymalną niezawodność w ciężkich warunkach i środowiskach potencjalnie wybuchowego gazu i pyłu.

„Dostarczenie milionowej sztuki naszego radiotelefonu jest osiągnięciem, z którego jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ demonstruje ono kluczową rolę, jaką odgrywa Sepura w popularyzacji TETRY na świecie,” powiedział Gordon Watling, dyrektor Generalny firmy Sepura. „Dostawa do katarskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zaznacza nasze zaangażowanie w obszar Środkowego Wschodu, gdzie rozwijamy silną bazę klientów. Z każdym nowym kontraktem demonstrujemy wiedzę firmy Sepura na temat wyzwań, jakie stawia łączność w tym regionie oraz istotność naszego doświadczenia w stawianiu im czoła. Nasz 500-tysięczny radiotelefon dostarczyliśmy w 2008 roku. Kolejnym istotnym aspektem dzisiejszego, godnego odnotowania, wydarzenia jest fakt, że dostarczenie kolejnych 500 tys. radiotelefonów zajęło nam znacznie mniej czasu, co dowodzi imponującego tempa rozwoju naszej firmy.”

Anil Mahajan, dyrektor ds. operacyjnych Consolidated Gulf Company, pogratulował Ministerstwu Spraw Wewnętrznych Kataru otrzymania jedynego w swoim rodzaju, milionowego radiotelefonu Sepura. „Nasza firma jest dumna z obsługiwania MSW pośród ponad 300 priorytetowych klientów TETRA oraz ponad 10 tys. użytkowników końcowych z Kataru. Wyrazy uznania dla naszego długoterminowego, strategicznego partnera, firmy Sepura, za to wielkie osiągnięcie. Kamienie milowe, takie jak ten, wzmacniają nasze zaangażowanie i polepszają rezultaty pracy dla pierwszego i przodującego dostawcy rozwiązań i usług TETRA w kraju.”

Aby uczcić to przełomowe wydarzenie, Sepura zaprezentowała milionowy radiotelefon katarskiemu MSW podczas Światowego Kongresu TETRA, który korzystnym zbiegiem okoliczności w tym roku miał miejsce w Dubaju.

Obejrzyj krótką relacje ze stoiska firmy Sepura podczas Światowego Kongresu TETRA.

Źródło: http://www.sepura.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń