Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 10 tys. radiotelefonów TETRA Sepura dla bawarskich strażaków

10 tys. radiotelefonów TETRA Sepura dla bawarskich strażaków

Firma Sepura poinformowała o zdobyciu przez jej niemieckiego partnera, Selectric GmbH dwóch prestiżowych kontraktów na dostawę radiotelefonów TETRA wraz z akcesoriami. Zamawiającymi są jednostki straży pożarnej z dwóch bawarskich miast: Ingolstadt i Augsburg.

Wśród przedmiotów obydwu zamówień znajdują się wiodące na rynku modele radiotelefonów TETRA firmy Sepura: ręczne STP9000 i STP8X (posiadający certyfikację iskrobezpieczeństwa ATEX/IECEx) i mobilny SRG3900. Łącznie firma Selectric dostarczy ponad 10 tys. sztuk terminali.

Hendrik Pieper, menedżer generalny firmy Selectric, skomentował: „Rozwiązanie łączności firmy Sepura zwyciężyło, gdyż spełnia szczególne wymagania niemieckiej straży pożarnej. Obydwie jednostki były pod wrażeniem funkcji bramki i ripitera, jaką posiadają radiotelefony Sepura, rozszerzającej sieć TETRA na rejony, gdzie zasięg jest ograniczony lub nie ma go w ogóle. Podwójna konsola radiotelefonu SRG3900, którą można zainstalować w kabinie i z tyłu wozu straży pożarnej, zapewnia natomiast nieprzerwaną łączność pomiędzy strażakami w wozie i biorącymi bezpośredni udział w akcji, a stanowiskiem dowodzenia.”

Hooman Safaie, starszy menedżer ds. rozwoju biznesowego w firmie Sepura, skomentował: „Ten kontrakt, będący kolejnym sukcesem firm Sepura i Selectric po styczniowym zamówieniu dla straży pożarnej ze Środkowej Frankonii, stawia nas na wiodącej pozycji w obszarze niepolicyjnych służb bezpieczeństwa publicznego w Bawarii i pieczętuje długie i ścisłe partnerstwo pomiędzy naszymi organizacjami, które zbliża się do 10 rocznicy.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń