Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 10 tys. radiotelefonów TETRA Sepura dla bawarskich strażaków

10 tys. radiotelefonów TETRA Sepura dla bawarskich strażaków

Firma Sepura poinformowała o zdobyciu przez jej niemieckiego partnera, Selectric GmbH dwóch prestiżowych kontraktów na dostawę radiotelefonów TETRA wraz z akcesoriami. Zamawiającymi są jednostki straży pożarnej z dwóch bawarskich miast: Ingolstadt i Augsburg.

Wśród przedmiotów obydwu zamówień znajdują się wiodące na rynku modele radiotelefonów TETRA firmy Sepura: ręczne STP9000 i STP8X (posiadający certyfikację iskrobezpieczeństwa ATEX/IECEx) i mobilny SRG3900. Łącznie firma Selectric dostarczy ponad 10 tys. sztuk terminali.

Hendrik Pieper, menedżer generalny firmy Selectric, skomentował: „Rozwiązanie łączności firmy Sepura zwyciężyło, gdyż spełnia szczególne wymagania niemieckiej straży pożarnej. Obydwie jednostki były pod wrażeniem funkcji bramki i ripitera, jaką posiadają radiotelefony Sepura, rozszerzającej sieć TETRA na rejony, gdzie zasięg jest ograniczony lub nie ma go w ogóle. Podwójna konsola radiotelefonu SRG3900, którą można zainstalować w kabinie i z tyłu wozu straży pożarnej, zapewnia natomiast nieprzerwaną łączność pomiędzy strażakami w wozie i biorącymi bezpośredni udział w akcji, a stanowiskiem dowodzenia.”

Hooman Safaie, starszy menedżer ds. rozwoju biznesowego w firmie Sepura, skomentował: „Ten kontrakt, będący kolejnym sukcesem firm Sepura i Selectric po styczniowym zamówieniu dla straży pożarnej ze Środkowej Frankonii, stawia nas na wiodącej pozycji w obszarze niepolicyjnych służb bezpieczeństwa publicznego w Bawarii i pieczętuje długie i ścisłe partnerstwo pomiędzy naszymi organizacjami, które zbliża się do 10 rocznicy.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń