Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 2500 radiotelefonów Sepura dla strażaków z Bawarii

2500 radiotelefonów Sepura dla strażaków z Bawarii

Selectric, niemiecki partner firmy Sepura, otrzymał zamówienie na dostawę ponad 2500 radiotelefonów TETRA dla straży pożarnej w regionie Środkowej Frankonii. Proces przetargowy, w którym zwyciężył Selectric rozpoczął się w trzecim kwartale ubiegłego roku.

“Zwyciężyliśmy, ponieważ zrozumieliśmy potrzeby organizacji ze Środkowej Frankonii w zakresie komunikacji i byliśmy w stanie zaoferować im ponadprzeciętną technologię, której koszty zmieściły się jednocześnie w sztywnych ramach budżetu”, podsumował Hendrik Pieper, dyrektor generalny Selectric.

Środkowa Frankonia jest jednym z trzech regionów administracyjnych (rejencji) Bawarii, złożonym z siedmiu powiatów oraz pięciu miast, z których najludniejszym jest Norymberga.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń