Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 2500 radiotelefonów Sepura dla strażaków z Bawarii

2500 radiotelefonów Sepura dla strażaków z Bawarii

Selectric, niemiecki partner firmy Sepura, otrzymał zamówienie na dostawę ponad 2500 radiotelefonów TETRA dla straży pożarnej w regionie Środkowej Frankonii. Proces przetargowy, w którym zwyciężył Selectric rozpoczął się w trzecim kwartale ubiegłego roku.

“Zwyciężyliśmy, ponieważ zrozumieliśmy potrzeby organizacji ze Środkowej Frankonii w zakresie komunikacji i byliśmy w stanie zaoferować im ponadprzeciętną technologię, której koszty zmieściły się jednocześnie w sztywnych ramach budżetu”, podsumował Hendrik Pieper, dyrektor generalny Selectric.

Środkowa Frankonia jest jednym z trzech regionów administracyjnych (rejencji) Bawarii, złożonym z siedmiu powiatów oraz pięciu miast, z których najludniejszym jest Norymberga.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń