Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura Dynamic Controller łączy urządzenia TETRA i GSM z akcesoriami Sepura

Sepura Dynamic Controller łączy urządzenia TETRA i GSM z akcesoriami Sepura

Podczas niedawno zakończonej wystawy PMRExpo 2014 w Kolonii firma Sepura zaprezentowała zupełnie nowe, rewolucyjne akcesorium do radiotelefonów TETRA i urządzeń GSM — Sepura Dynamic Controller (SDC).

Pozwala ono połączyć urządzenia TETRA i GSM z akcesoriami do zastosowań kamuflowanych firmy Sepura. Dzięki technologii eliminacji hałasu, bezprzewodowemu sterowaniu i bezpiecznej komunikacji Bluetooth, SDC umożliwia dynamiczne przełączanie się pomiędzy urządzeniami przez pojedyncze naciśnięcie przycisku na pilocie. Kontroler współpracuje ze standardowymi mikrosłuchawkami indukcyjnymi i zestawami słuchawkowymi. Może też być używany do łączności kamuflowanej bez radiotelefonu TETRA, wyłącznie z urządzeniem GSM. Sepura Dynamic Controller współpracuje ze wszystkimi przewodowymi i bezprzewodowymi akcesoriami, w tym z NN5, zaawansowanym i przełomowym zestawem słuchawkowym z technologią eliminacji hałasu.

John Drewnicki, menedżer produktu w firmie Sepura, skomentował: „SDC wnosi nowe możliwości na rynek komunikacji kamuflowanej. Otwiera świat sprawdzonych akcesoriów kamuflowanych firmy Sepura dla użytkowników łączności GSM i stanowi opcję rezerwową, która może okazać się nieoceniona w terenie. Zintegrowanie całej tej technologii, włączając eliminację zakłóceń elektromagnetycznych, w jednym kompaktowym produkcie gwarantuje, że operacje prowadzone przez jego użytkowników nie będą narażone na szwank przez konieczność korzystania z dodatkowych elementów i oddzielnych systemów wymagających zamieniania”.

Steve Barber, szef strategii produktowej w firmie Sepura, powiedział: „Rynek akcesoriów PMR znacznie się rozwinął w ostatnich paru latach, nabierając dużej, strategicznej wagi dla wszystkich producentów wyposażenia radiokomunikacyjnego. Wprowadzając Dynamic Controller i mikrofonogłośnik ULTRA CSM w zeszłym miesiącu, pokazujemy nasze zaangażowanie w rozszerzanie swojego portfolio akcesoriów i dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości akcesoriów”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP
Pytania? Zadzwoń