Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura Dynamic Controller łączy urządzenia TETRA i GSM z akcesoriami Sepura

Sepura Dynamic Controller łączy urządzenia TETRA i GSM z akcesoriami Sepura

Podczas niedawno zakończonej wystawy PMRExpo 2014 w Kolonii firma Sepura zaprezentowała zupełnie nowe, rewolucyjne akcesorium do radiotelefonów TETRA i urządzeń GSM — Sepura Dynamic Controller (SDC).

Pozwala ono połączyć urządzenia TETRA i GSM z akcesoriami do zastosowań kamuflowanych firmy Sepura. Dzięki technologii eliminacji hałasu, bezprzewodowemu sterowaniu i bezpiecznej komunikacji Bluetooth, SDC umożliwia dynamiczne przełączanie się pomiędzy urządzeniami przez pojedyncze naciśnięcie przycisku na pilocie. Kontroler współpracuje ze standardowymi mikrosłuchawkami indukcyjnymi i zestawami słuchawkowymi. Może też być używany do łączności kamuflowanej bez radiotelefonu TETRA, wyłącznie z urządzeniem GSM. Sepura Dynamic Controller współpracuje ze wszystkimi przewodowymi i bezprzewodowymi akcesoriami, w tym z NN5, zaawansowanym i przełomowym zestawem słuchawkowym z technologią eliminacji hałasu.

John Drewnicki, menedżer produktu w firmie Sepura, skomentował: „SDC wnosi nowe możliwości na rynek komunikacji kamuflowanej. Otwiera świat sprawdzonych akcesoriów kamuflowanych firmy Sepura dla użytkowników łączności GSM i stanowi opcję rezerwową, która może okazać się nieoceniona w terenie. Zintegrowanie całej tej technologii, włączając eliminację zakłóceń elektromagnetycznych, w jednym kompaktowym produkcie gwarantuje, że operacje prowadzone przez jego użytkowników nie będą narażone na szwank przez konieczność korzystania z dodatkowych elementów i oddzielnych systemów wymagających zamieniania”.

Steve Barber, szef strategii produktowej w firmie Sepura, powiedział: „Rynek akcesoriów PMR znacznie się rozwinął w ostatnich paru latach, nabierając dużej, strategicznej wagi dla wszystkich producentów wyposażenia radiokomunikacyjnego. Wprowadzając Dynamic Controller i mikrofonogłośnik ULTRA CSM w zeszłym miesiącu, pokazujemy nasze zaangażowanie w rozszerzanie swojego portfolio akcesoriów i dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości akcesoriów”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń