Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pierwsze zamówienia na radiotelefony Sepura TETRA SC20

Pierwsze zamówienia na radiotelefony Sepura TETRA SC20

Już w lutym tego roku, flagowe radiotelefony serii SC20 firmy SEPURA zostaną dostarczone pierwszym klientom. Uwzględniając uwagi klientów dotyczące wcześniejszych modeli, firma SEPURA zaprojektowała nowy model przenośnego radiotelefonu SC2020. Na tle innych urządzeń tego typu wyróżnia się on jeszcze bardziej inteligentnym menu, bardziej intuicyjną obsługą oraz ponadprzeciętną wydajnością nawet w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach i najcięższych warunkach eksploatacji.

Modele wykorzystujące łączność szerokopasmową (opcjonalny moduł), SC2020 (380 – 430 MHz) oraz SC2040 (403 – 470 MHz) zapewniają doskonałą łączność w sytuacjach krytycznych oraz zaawansowane zarządzanie technologią TETRA wraz z możliwością bardzo szybkiej transmisji danych. Radiotelefon może pochwalić się bardzo dobrą jakością dźwięku – producent określa moc audio na 2W. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja odprowadzania wody z powierzchni głośnika daje bezkompromisową przewagę w jakości dźwięki nad konkurentami nawet podczas ulewy. Urządzenie posiada następujące stopnie ochrony:  IP66, IP67 oraz IP68 co oznacza, że jest całkowicie pyłoszczelny, odporny na działanie wody na głębokości do 2 metrów przez jedną godzinę. Pozwala to na opłukiwanie radiotelefonu pod bieżącą wodą.

Nowy nadajnik TETRA o klasie nadawczej 3 w połączeniu z nowym układem odbiornika o parametrach przewyższających specyfikację ETSI pozwolił na zwiększenie zasięgu pracy radiotelefonu. Dodatkowo Sepura SC20 posiada wyświetlacz o bardzo wysokiej rozdzielczości, obecnie największy na rynku, który został specjalnie zaprojektowany aby zapewnić użytkownikowi bogatsze wrażenia. Duży wyświetlacz i jego rozdzielczość pozwalają na wyświetlanie większej ilości danych – co jest niezbędne ze względu na specyficzne warunki, w których może być wykorzystywany oraz coraz szybszą transmisję danych. Można go używać w każdych warunkach oświetleniowych, także przy bezpośrednim wystawieniu na światło słoneczne.

Mark Barnby, starszy menedżer ds. produktów w firmie Sepura, powiedział: „Model SC20 został zaprojektowany w celu sprostania bardzo wysokim wymaganiom w zakresie komunikacji, które stale rosną. Łączy on możliwość nawiązywania połączeń w sytuacjach i miejscach gdzie do tej pory było to niemożliwe. Jest to pierwszy model bazujący na naszej nowej technologii. Zaprojektowany został w celu zaspakajania bardzo wysokich wymagań naszych użytkowników jednocześnie umożliwiając bardzo szybką transmisję danych.”

Steve Barber – wiceprezes ds. strategii w firmie Sepura, skomentował: „Model SC20 potwierdza naszą wizję dotyczącą urządzeń przyszłości oraz udowadnia zdolność firmy do szybkiego dostosowywania się oraz dostarczania na szybko zmieniający się rynek produktów najlepszej jakości.”

„W dalszym ciągu będziemy dostarczać dla naszych klientów produkty, które pozwalają na zaspokajanie stale ewoluujących potrzeb oraz pozwalające na stawianie czoła łączności o znaczeniu  krytycznym. Model SC20 jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że Sepura idzie naprzód w dziedzinie łączności o znaczeniu krytycznym.”

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń