Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pierwsze zamówienia na radiotelefony TH1n od Cassidiana

Pierwsze zamówienia na radiotelefony TH1n od Cassidiana

Cassidian podpisał trzy pierwsze umowy na dostawę nowych, kieszonkowych radiotelefonów TETRA – TH1n, wprowadzonych na rynek podczas pierwszego dnia Światowego Kongresu TETRA w Dubaju. Pierwsi klienci, którzy potwierdzili zamówienia na TH1n to VIRVE Products and Services z Finlandii, Szwedzka Cywilna Agencja ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (MSB) oraz firma Atlas Telecom ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Cassidian rozpocznie realizację zamówień nowego modelu pod koniec 2012 roku.

Radiotelefon TETRA TH1n oferuje wszystkie najlepsze elementy radiotelefonu profesjonalnego w smukłej obudowie, która pozwala na noszenie go w kieszonce koszuli. Mimo to TH1n posiada pełny zestaw funkcji, a przy tym jest solidny i emituje głośny oraz czysty dźwięk, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

„VIRVE ciepło wita nowe, smukłe i lekkie radiotelefony TETRA od Cassidiana. Sądzę, że TH1n może otworzyć nowe perspektywy dla grup użytkowników, których charakter pracy i sposób wykorzystywania radiotelefonów różni się od łączności w ciężkich warunkach. Są to na przykład pracownicy opieki zdrowotnej i socjalni,” mówi Sami Orakoski, dyrektor generalny Produktów i Usług w VIRVE.

„Jesteśmy podekscytowani TH1n i zadowoleni z faktu, że Cassidian wprowadza nową kategorię radiotelefonów TETRA. Taki produkt uczyni naszą ogólnokrajową sieć Rakel atrakcyjną dla użytkowników z nowych segmentów, takich jak pracownicy administracyjni z organizacji rządowych, którzy bez wątpienia uzyskają korzyści ze współdzielonej sieci dla bezpieczeństwa publicznego, a poszukiwali małego i lekkiego urządzenia,” twierdzi Stefan Kvarnerås, dyrektor ds. Rakel/TETRA w Szwedzkiej Cywilnej Agencji ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.


Źródło: www.cassidian.com

 

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń