Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pierwsze zamówienia na radiotelefony TH1n od Cassidiana

Pierwsze zamówienia na radiotelefony TH1n od Cassidiana

Cassidian podpisał trzy pierwsze umowy na dostawę nowych, kieszonkowych radiotelefonów TETRA – TH1n, wprowadzonych na rynek podczas pierwszego dnia Światowego Kongresu TETRA w Dubaju. Pierwsi klienci, którzy potwierdzili zamówienia na TH1n to VIRVE Products and Services z Finlandii, Szwedzka Cywilna Agencja ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (MSB) oraz firma Atlas Telecom ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Cassidian rozpocznie realizację zamówień nowego modelu pod koniec 2012 roku.

Radiotelefon TETRA TH1n oferuje wszystkie najlepsze elementy radiotelefonu profesjonalnego w smukłej obudowie, która pozwala na noszenie go w kieszonce koszuli. Mimo to TH1n posiada pełny zestaw funkcji, a przy tym jest solidny i emituje głośny oraz czysty dźwięk, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

„VIRVE ciepło wita nowe, smukłe i lekkie radiotelefony TETRA od Cassidiana. Sądzę, że TH1n może otworzyć nowe perspektywy dla grup użytkowników, których charakter pracy i sposób wykorzystywania radiotelefonów różni się od łączności w ciężkich warunkach. Są to na przykład pracownicy opieki zdrowotnej i socjalni,” mówi Sami Orakoski, dyrektor generalny Produktów i Usług w VIRVE.

„Jesteśmy podekscytowani TH1n i zadowoleni z faktu, że Cassidian wprowadza nową kategorię radiotelefonów TETRA. Taki produkt uczyni naszą ogólnokrajową sieć Rakel atrakcyjną dla użytkowników z nowych segmentów, takich jak pracownicy administracyjni z organizacji rządowych, którzy bez wątpienia uzyskają korzyści ze współdzielonej sieci dla bezpieczeństwa publicznego, a poszukiwali małego i lekkiego urządzenia,” twierdzi Stefan Kvarnerås, dyrektor ds. Rakel/TETRA w Szwedzkiej Cywilnej Agencji ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.


Źródło: www.cassidian.com

 

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń