Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pierwsze zamówienia na radiotelefony TH1n od Cassidiana

Pierwsze zamówienia na radiotelefony TH1n od Cassidiana

Cassidian podpisał trzy pierwsze umowy na dostawę nowych, kieszonkowych radiotelefonów TETRA – TH1n, wprowadzonych na rynek podczas pierwszego dnia Światowego Kongresu TETRA w Dubaju. Pierwsi klienci, którzy potwierdzili zamówienia na TH1n to VIRVE Products and Services z Finlandii, Szwedzka Cywilna Agencja ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (MSB) oraz firma Atlas Telecom ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Cassidian rozpocznie realizację zamówień nowego modelu pod koniec 2012 roku.

Radiotelefon TETRA TH1n oferuje wszystkie najlepsze elementy radiotelefonu profesjonalnego w smukłej obudowie, która pozwala na noszenie go w kieszonce koszuli. Mimo to TH1n posiada pełny zestaw funkcji, a przy tym jest solidny i emituje głośny oraz czysty dźwięk, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

„VIRVE ciepło wita nowe, smukłe i lekkie radiotelefony TETRA od Cassidiana. Sądzę, że TH1n może otworzyć nowe perspektywy dla grup użytkowników, których charakter pracy i sposób wykorzystywania radiotelefonów różni się od łączności w ciężkich warunkach. Są to na przykład pracownicy opieki zdrowotnej i socjalni,” mówi Sami Orakoski, dyrektor generalny Produktów i Usług w VIRVE.

„Jesteśmy podekscytowani TH1n i zadowoleni z faktu, że Cassidian wprowadza nową kategorię radiotelefonów TETRA. Taki produkt uczyni naszą ogólnokrajową sieć Rakel atrakcyjną dla użytkowników z nowych segmentów, takich jak pracownicy administracyjni z organizacji rządowych, którzy bez wątpienia uzyskają korzyści ze współdzielonej sieci dla bezpieczeństwa publicznego, a poszukiwali małego i lekkiego urządzenia,” twierdzi Stefan Kvarnerås, dyrektor ds. Rakel/TETRA w Szwedzkiej Cywilnej Agencji ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.


Źródło: www.cassidian.com

 

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń