Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Centrum Logistyczne Dolnej Saksonii zamawia radiotelefony TH1n

Centrum Logistyczne Dolnej Saksonii zamawia radiotelefony TH1n

Centrum Logistyczne Dolnej Saksonii, dostarczające materiały niezbędne do pracy policjantów z tego niemieckiego kraju związkowego, przyznało firmie Airbus Defence and Space kontrakt na dostawę radiotelefonów TETRA wraz z akcesoriami do zastosowań kamuflowanych. Jest to efekt przeprowadzonego wcześniej ogólnoeuropejskiego przetargu.

Dzięki dobrym wynikom testów i komercyjnej wydajności urządzeń, firma Airbus Defence and Space była w stanie sprostać konkurencji oferując swój TH1n, najmniejszy terminal TETRA na świecie.

“Nasz TH1n jest pierwszym urządzeniem w całkowicie nowej klasie urządzeń radiowych TETRA o kieszonkowych rozmiarach. Od jego premiery podczas Tetra World Congress przed dwoma laty, wielu klientów z całego świata, z sektora bezpieczeństwa publicznego oraz przedsiębiorstw, wyraziło duże zainteresowanie nim,” powiedział Pierre Lopez, szef Działu Terminali i Kanałów Sprzedaży Pośredniej w Airbus Defence and Space. “Będąc bardzo małym i lekkim urządzeniem, radiotelefon ten idealnie nadaje się do zastosowań kamuflowanych, w których był wykorzystywany przez siły bezpieczeństwa podczas Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, już drugi rok z rzędu.”

Unikatowe wymiary i kształt TH1n pozwalają go nosić na wiele różnych sposobów — urządzenie jest na tyle małe, że można je nosić w kaburze na ramię, na smyczy założonej na szyję, bądź przypięty do paska lub klapy marynarki.

Źródło:  http://airbusdefenceandspace.com/about-us/

 

O Airbus Defence and Space
Airbus Defence and Space logoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń