Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian nagrodzony za radiotelefon TETRA TH1n

Cassidian nagrodzony za radiotelefon TETRA TH1n

Miniaturowy radiotelefon TH1n firmy Cassidian zdobył nagrodę „International TETRA Award” w dziedzinie produktów dla przedsiębiorstw. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce 21 marca w londyńskim Muzeum Transportu. W tej kategorii, do której nominowanych zostało pięć urządzeń, jurorzy zwracali uwagę na produkty, które w najlepszy sposób wykorzystują możliwości, jakie daje system TETRA. Wszystkie nominowane urządzenia musiały cechować się szerokim zakresem możliwości oraz łatwą obsługą, również w sytuacjach kryzysowych.

Jak powiedział Jean-Marc Nasr, dyrektor ds. bezpiecznych rozwiązań telekomunikacyjnych w Cassidianie, firma bardzo cieszy się z nagrody, jaką otrzymała i traktuje ją jako potwierdzenie wysokiej jakości swoich produktów. Nagroda ta potwierdza, że Cassidian jest ceniony ze względu na możliwości, jakie oferują jego rozwiązania.

Z kolei Pierre Lopez, dyrektor ds. rynku terminali i pośrednich kanałów sprzedaży w firmie Cassidian podkreśla, że terminal TH1n jest pierwszym kieszonkowym urządzeniem TETRA. Zainteresowanie nim wyrazili użytkownicy komercyjni oraz należący do sektora bezpieczeństwa. Od momentu, gdy został zaprezentowany w 2012 roku w Dubaju, terminal TH1n został sprzedany wielu klientom z całego świata. Jego pierwsze zastosowanie miało miejsce w lutym tego roku podczas Monachijskiej Konferencji Polityki Bezpieczeństwa, gdzie był wykorzystywany przez służby ochrony. Jako najmniejszy i najlżejszy terminal Tetra na rynku doskonale nadaje się do pracy utajnionej.

Radiotelefon TETRA Cassidian TH1n

Miniaturyzacja terminala daje wiele nowych możliwości – może on być noszony w przypinanym futerale, kaburze pod pachą, zawieszony na szyi, przypięty do paska, klapy marynarki lub po prostu wsunięty do kieszeni. Dzięki temu radio jest idealne dla użytkowników, którym nie odpowiadała wielkość i waga dotychczasowych urządzeń. Wśród osób wybierających terminal TH1n znajdą się użytkownicy, którzy w swojej pracy potrzebują dyskretnego urządzenia, oraz tacy, którym ze względu na ubiór trudno było nosić duże i ciężkie radio.

Doroczne nagrody „International TETRA Awards” są wynikiem współpracy pomiędzy magazynem „TETRA Today” a stowarzyszeniem TCCA. Zostały one ustanowione aby uhonorować osiągnięcia wytwórców i użytkowników urządzeń pracujących w standardzie TETRA. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach. Po głosowaniu jurorów, którymi są specjaliści rozsiani po całym świecie, w grudniu została ogłoszona lista nominowanych we wszystkich kategoriach.

Źródło: www.cassidian.com

Dodatkowe informacje o radiotelefonie TH1n na stronie: http://th1n.com/

O firmie CASSIDIAN

Logo CassidianFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2011 roku firma Cassidian – zatrudniając blisko 28 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,8 mld €. Grupa EADS jest światowym liderem w przemyśle lotniczym, kosmicznym i zbrojeniowym oraz związanych z tymi dziedzinami usługach. W 2011 roku Grupa EADS – składający się z czterech głównych działów biznesowych: Airbus, Astrium, Cassidian i Eurocopter – osiągnęła przychody w wysokości 49,1 mld €, zatrudniając ponad 133 000 osób.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń