Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Magazyn KeyTouch firmy Cassidian nagrodzony CMA 2013

Magazyn KeyTouch firmy Cassidian nagrodzony CMA 2013

“Key Touch”, magazyn dla klientów firmy Cassidian poświęcony profesjonalnej mobilnej łączności radiowej (PMR) został uhonorowany złotą nagrodą Content Marketing Awards 2013 za “Najlepszy całokształt redakcyjny” w kategorii drukowanych biuletynów. Jak można przeczytać w opisie nagród, pierwsze miejsce w tej kategorii oznacza, że publikacja jest “tak zajmująca, iż czytelnicy będą chcieli pochłonąć każde słowo”.

Content Marketing Awards to doroczny konkurs dla publikujących treści skierowane do różnego rodzaju organizacji. Jego organizatorem jest Content Marketing Institute, a sponsorem — McMurry/TMG, jedna z największych agencji marketingu treści w USA. W tegorocznej edycji wpłynęło ponad 800 kandydatur, od przedsiębiorstw i agencji marketingowych z całego świata, w tym Walt Disney Company, Microsoft, Air Canada, Volkswagen i Kraft.

“Key Touch”, publikowany trzy razy w roku, jest najstarszym magazynem dla klientów w branży łączności radiowej. Jego pierwszy numer, pod dawną nazwą “TETRA Touch”, został wydany w 2000 roku. Przy każdym wydaniu jest drukowanych ponad 7 tys. egzemplarzy i zamieszczana wersja elektroniczna. Magazyn znajduje swoich czytelników na całym świecie, głównie są to osoby z organizacji bezpieczeństwa publicznego, a także przedsiębiorstw transportowych, lotniczych, energetycznych i paliwowych.

Program Content Marketing Awards jest otwarty dla agencji, firm i organizacji zaangażowanych w tworzenie treści dla innych organizacji. Wszystkie materiały biorące udział w tegorocznej edycji konkursu zostały zredagowane w roku ubiegłym, a Key Touch był reprezentowany przez wydanie 02/2012. Kandydatury oceniał panel sędziowski tworzony przez wiodących w branży marketingu treści ekspertów i liderów opinii. Przy wydawaniu werdyktu brali oni pod uwagę jakość poszczególnych treści oraz to, jak dobrze wypełniały one swoją rolę lub misję. Zgłoszenia w kategorii publikacji drukowanych były oceniane według takich kryteriów, jak wartość informacyjna/rozrywkowa, związek z tematem, adekwatność dla odbiorcy, atrakcyjność wizualna i odpowiedniość treści do przekazania jej dalej (pass-along value).

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń