Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Norweska służba zdrowia zakupiła radiotelefony TETRA firmy Sepura

Norweska służba zdrowia zakupiła radiotelefony TETRA firmy Sepura

Firma Sepura ogłosiła, że jej terminale TETRA zostały wybrane przez norweską służbę zdrowia (Helsetjenesten). Kontrakt przyznany jej długoletniemu partnerowi w Norwegii, firmie VHF Communication AS, jest wynikiem przetargu rozpisanego przez zarząd norweskiej służby zdrowia w ramach pierwszej fazy wdrożenia ogólnokrajowej sieci łączności TETRA, Nødnett.

Helsetjenesten zakupiła radiotelefony ręczne STP9000 oraz przewoźne SRG3900 z funkcją bramki DMO. Urządzenia te będą wykorzystywane przez pracowników służby zdrowia w całej Norwegii i zostały wybrane z racji swojej wytrzymałości, wysokiej jakości i łatwości użytkowania. Radiotelefony przewoźne zostaną zamontowane w większości karetek oraz innych pojazdów ratunkowych i będą służyć jako mobilne stacje przekaźnikowe pomiędzy radiotelefonami ręcznymi, aby umożliwić komunikację na obszarach pozbawionych zasięgu sieci lub tam, gdzie poziom syngału jest niski.

Komentując tę transakcję Lars-Magnus Gustafsson, menedżer ds. rozwoju biznesowego w firmie Sepura, powiedział: “Jest to bardzo ważny kontrakt dla firmy Sepura, gdyż pokazuje zaufanie norweskich służb do naszych produktów TETRA. Organizacje służbby zdrowia w Norwegii będą mogły cieszyć się zaletami rozwiązań firmy Sepura dla karetek, które odmieniają łączność w pogotowiach ratunkowych na całym świecie.”

“Nasz sukces w Norwegii i innych krajach skandynawskich jest także dziełem naszych doświadczonych i ugruntowanych partnerów dystrybucyjnych. Ich dogłębna wiedza i zrozumienie rynków, na których działają, w połączeniu z techniczną kompetencją i przedsiębiorczą bystrością, pozwoliły nam osiągnąć duży udział w rynku tego regionu,” skonkludował Gustafsson.

 

 

 

Źródło: www.sepura.com Fot.: norwegianblackwolf.deviantart.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń