Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Norweska służba zdrowia zakupiła radiotelefony TETRA firmy Sepura

Norweska służba zdrowia zakupiła radiotelefony TETRA firmy Sepura

Firma Sepura ogłosiła, że jej terminale TETRA zostały wybrane przez norweską służbę zdrowia (Helsetjenesten). Kontrakt przyznany jej długoletniemu partnerowi w Norwegii, firmie VHF Communication AS, jest wynikiem przetargu rozpisanego przez zarząd norweskiej służby zdrowia w ramach pierwszej fazy wdrożenia ogólnokrajowej sieci łączności TETRA, Nødnett.

Helsetjenesten zakupiła radiotelefony ręczne STP9000 oraz przewoźne SRG3900 z funkcją bramki DMO. Urządzenia te będą wykorzystywane przez pracowników służby zdrowia w całej Norwegii i zostały wybrane z racji swojej wytrzymałości, wysokiej jakości i łatwości użytkowania. Radiotelefony przewoźne zostaną zamontowane w większości karetek oraz innych pojazdów ratunkowych i będą służyć jako mobilne stacje przekaźnikowe pomiędzy radiotelefonami ręcznymi, aby umożliwić komunikację na obszarach pozbawionych zasięgu sieci lub tam, gdzie poziom syngału jest niski.

Komentując tę transakcję Lars-Magnus Gustafsson, menedżer ds. rozwoju biznesowego w firmie Sepura, powiedział: “Jest to bardzo ważny kontrakt dla firmy Sepura, gdyż pokazuje zaufanie norweskich służb do naszych produktów TETRA. Organizacje służbby zdrowia w Norwegii będą mogły cieszyć się zaletami rozwiązań firmy Sepura dla karetek, które odmieniają łączność w pogotowiach ratunkowych na całym świecie.”

“Nasz sukces w Norwegii i innych krajach skandynawskich jest także dziełem naszych doświadczonych i ugruntowanych partnerów dystrybucyjnych. Ich dogłębna wiedza i zrozumienie rynków, na których działają, w połączeniu z techniczną kompetencją i przedsiębiorczą bystrością, pozwoliły nam osiągnąć duży udział w rynku tego regionu,” skonkludował Gustafsson.

 

 

 

Źródło: www.sepura.com Fot.: norwegianblackwolf.deviantart.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń