Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 250-tysięczny radiotelefon TETRA firmy Sepura dla niemieckich służb

250-tysięczny radiotelefon TETRA firmy Sepura dla niemieckich służb

Tydzień temu firma Sepura ogłosiła dostarczenie 250-tysięcznej sztuki terminalu radiowego TETRA dla niemieckich służb bezpieczeństwa publicznego. Brytyjskiego przedsiębiorstwo celebruje to osiągnięcie wraz ze swoim niemieckim partnerem, Selectric. Rok obrotowy 2014 był dla obydwu firm bardzo pomyślny — do samych Niemiec dostarczono rekordową liczbę ponad 59 tys. radiotelefonów TETRA Sepura.

Firmy Sepura i Selectric uczciły swoje osiągnięcie podczas wystawy PMRExpo w Kolonii, uroczyście przekazując 250-tysięczny radiotelefon TETRA w ręce Andreasa Gegenfurtnera, wiceprezesa Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa (BDBOS).

Andreas Gegenfurtner skomentował: „Bardzo się cieszymy z rosnącej liczby terminali TETRA w naszej sieci i z niecierpliwością oczekujemy dnia, w którym każda organizacja bezpieczeństwa publicznego w Niemczech będzie mogła skorzystać z niezliczonych zalet największej sieci TETRA na świecie i jeszcze sprawniej służyć społeczeństwu”.

Hendrik Pieper, dyrektor zarządzający w firmie Selectric, powiedział: „Wraz z każdym nowym sukcesem pokazujemy, jak połączona wiedza firm Sepura i Selectric o trudnościach w łączności o znaczeniu krytycznym w Niemczech daje nam eksperckie kompetencje do ich pokonywania”.


Hooman Safaie, menedżer krajowy w Niemczech w firmie Sepura, powiedział: „Dostarczenie 250.000 sztuki radiotelefonu Sepura dla BDBOS jest przypieczętowaniem naszego partnerstwa z Selectric. To osiągnięcie po raz kolejny podkreśla nasze zaangażowanie w niemiecki rynek bezpieczeństwa publicznego, największy rynek TETRA na świecie i stanowi jeszcze jeden wyraz naszego dążenia do utrzymania wiodącej rynkowej pozycji w Niemczech”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń