Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 250-tysięczny radiotelefon TETRA firmy Sepura dla niemieckich służb

250-tysięczny radiotelefon TETRA firmy Sepura dla niemieckich służb

Tydzień temu firma Sepura ogłosiła dostarczenie 250-tysięcznej sztuki terminalu radiowego TETRA dla niemieckich służb bezpieczeństwa publicznego. Brytyjskiego przedsiębiorstwo celebruje to osiągnięcie wraz ze swoim niemieckim partnerem, Selectric. Rok obrotowy 2014 był dla obydwu firm bardzo pomyślny — do samych Niemiec dostarczono rekordową liczbę ponad 59 tys. radiotelefonów TETRA Sepura.

Firmy Sepura i Selectric uczciły swoje osiągnięcie podczas wystawy PMRExpo w Kolonii, uroczyście przekazując 250-tysięczny radiotelefon TETRA w ręce Andreasa Gegenfurtnera, wiceprezesa Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa (BDBOS).

Andreas Gegenfurtner skomentował: „Bardzo się cieszymy z rosnącej liczby terminali TETRA w naszej sieci i z niecierpliwością oczekujemy dnia, w którym każda organizacja bezpieczeństwa publicznego w Niemczech będzie mogła skorzystać z niezliczonych zalet największej sieci TETRA na świecie i jeszcze sprawniej służyć społeczeństwu”.

Hendrik Pieper, dyrektor zarządzający w firmie Selectric, powiedział: „Wraz z każdym nowym sukcesem pokazujemy, jak połączona wiedza firm Sepura i Selectric o trudnościach w łączności o znaczeniu krytycznym w Niemczech daje nam eksperckie kompetencje do ich pokonywania”.


Hooman Safaie, menedżer krajowy w Niemczech w firmie Sepura, powiedział: „Dostarczenie 250.000 sztuki radiotelefonu Sepura dla BDBOS jest przypieczętowaniem naszego partnerstwa z Selectric. To osiągnięcie po raz kolejny podkreśla nasze zaangażowanie w niemiecki rynek bezpieczeństwa publicznego, największy rynek TETRA na świecie i stanowi jeszcze jeden wyraz naszego dążenia do utrzymania wiodącej rynkowej pozycji w Niemczech”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń