Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura prezentuje rewolucyjny radiotelefon ręczny TETRA, SC2020

Sepura prezentuje rewolucyjny radiotelefon ręczny TETRA, SC2020

Podczas niedawnych targów Critical Communications World 2015 w Barcelonie, firma Sepura zaprezentowała swój nowy, rewolucyjny radiotelefon ręczny – SC2020. Jest to pierwszy produkt bazujący na nowej, przyszłościowej platformie kolejnej generacji opracowanej przez firmę Sepura. SC2020 jest pierwszym w swoim rodzaju terminalem łączącym obsługę sieci TETRA z opcjonalnym kanałem transmisji szerokopasmowej.

 

Jest to pierwszy radiotelefon TETRA, który można nazwać przygotowanym do transmisji LTE. Posiada jeszcze bardziej inteligentne menu, bardziej intuicyjną obsługę i ponadprzeciętną wydajność, nawet w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach i najcięższych warunkach.

Sepura-sc2020_angleSteve Barber, szef strategii produktowej w firmie Sepura, skomentował: “Wprowadzenie SC2020 zgodnie z założonym harmonogramem stanowi potwierdzenie naszych wizji i planów na przyszłość oraz wyraża naszą zdolność dostosowania się do dynamicznych rynków, na których prowadzimy działalność. Wciąż dostarczamy naszym klientom z całego świata produkty, które zaspokajają ich nieustannie ewoluujące potrzeby w zakresie komunikacji oraz pokonują wyzwania operacyjne, którym stawiają oni czoła każdego dnia. SC2020 jest niekwestionowanym dowodem na to, że firma Sepura idzie naprzód w łączności o krytycznym znaczeniu”.

Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości w SC2020, obecnie największy na rynku, został specjalnie zaprojektowany aby zapewnić użytkownikowi bogatsze wrażenia. Ułatwia on także wdrażanie obecnych i przyszłych aplikacji korzystających z szybkiej transmisji danych. Można go używać w każdych warunkach oświetleniowych, także przy bezpośrednim wystawieniu na światło słoneczne.

Wysoka moc audio, 2 W, połączona z unikatową technologią odprowadzania wody z powierzchni głośnika, daje bezkompromisową klarowność dźwięku, nawet w trakcie ulewy. SC2020 posiada również stopień ochrony IP67, co oznacza, że jest praktycznie całkowicie odporny na wnikanie pyłu i wody, nawet przy zanurzeniu. To pozwala na opłukiwanie radiotelefonu pod bieżącą wodą. Nowy silnik TETRA o klasie nadawczej 3 w połączeniu z nowym układem odbiornika o parametrach przewyższających specyfikację ETSI pozwolił na zwiększenie zasięgu pracy radiotelefonu.

Mark Barnby, starszy menedżer ds. produktów w firmie Sepura, powiedział: “SC2020 jest zaprojektowany, aby sprostać największym wymaganiom w zakresie komunikacji, teraz i w przyszłości. Łączy on możliwość korzystania z kanału transmisji o wysokiej przepustowości ze sprawdzonymi możliwościami standardu TETRA w zakresie przesyłania głosu i danych o krytycznym znaczeniu. Nie tylko jest to najmocniejszy i najczulszy radiotelefon TETRA, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy, lecz jest on w stanie również w unikatowy sposób wykorzystać sieć szerokopasmową taką, jak Wi-Fi czy LTE”. Barnby skonkludował: “SC2020 jest czymś więcej niż radiotelefonem. Połączenie imponującej funkcjonalności i bogactwa funkcji podwyższających wydajność z wiodącymi na rynku akcesoriami firmy Sepura czynią go solidnym wyborem dzisiaj, a także w przyszłości. SC2020 jest najbardziej zaawansowanym produktem jaki kiedykolwiek wprowadziliśmy na rynek”.

Źródło: www.sepura-sc2020.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń