Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefon Sepura STP8X dopuszczony do użytku w Brazylii

Radiotelefon Sepura STP8X dopuszczony do użytku w Brazylii

Iskrobezpieczny radiotelefon TETRA STP8X firmy Sepura został dopuszczony do użytku na terenie Brazylii. INMETRO, brazylijski organ państwowy odpowiedzialny za kontrolowanie jakości i bezpieczeństwa produktów wprowadzanych na rynek, dał ręcznemu radiotelefonowi STP8X zielone światło bazując na najnowszych normach IEC 60079-0:2011 i IEC 60079-11:2011.

IEx, akredytowany przez INMETRO niezależny brazylijski instytut certyfikacji, gruntownie przeanalizował wyniki testów IEC, którym poddano STP8X. Fakt, że radiotelefon posiadał już certyfikaty IEC przyspieszył jego wprowadzenie na brazylijski rynek.

IEx zatrudnia uznanych na świecie specjalistów od sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego, a wśród nich profesjonalistów z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie środowisk zagrożonych wybuchem. Instytut posiada akredytację INMETRO od 2009 roku i w niecałe 5 lat wydał ponad 700 certyfikatów dla produktów z różnorodnych kategorii, w tym około 370 dla produktów ATEX.

Giovanni Hummel Borges, dyrektor techniczny w INMETRO, skomentował: “Strategią IEx jest poszukiwanie najszybszych i najefektywniejszych sposobów certyfikacji produktu. Sukces dopuszczenia produktu zależy również od jakości współpracy z kontrahentem. Historia współpracy IEx z firmą Sepura potwierdza, że płynne procesy i pomyślne wyniki są rezultatem pozytywnej i przejrzystej interakcji pomiędzy tymi dwoma podmiotami.”

Simone Kawahira, menedżer rozwoju biznesowego na region Brazylii w firmie Sepura, powiedziała: “Jesteśmy podekscytowani tą decyzją i pod wrażeniem profesjonalizmu wszystkich przedstawicieli IEx zaangażowanych w ten proces. Teraz, gdy nasz STP8X jest w pełni dopuszczony do użytku na rynku brazylijskim, cieszymy się na możliwość zademonstrowania wszystkich jego zalet dla użytkowników pracujących w niebezpiecznych środowiskach i ekstremalnych warunkach klimatycznych.”

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń