Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura wkracza na północnoamerykański rynek z radiotelefonami TETRA 800 MHz

Sepura wkracza na północnoamerykański rynek z radiotelefonami TETRA 800 MHz

Firma Sepura wprowadziła nową linię produktów TETRA pracujących w paśmie 800 MHz, przeznaczoną specjalnie na północnoamerykański rynek. Dzięki temu klienci z USA i Kanady mogą zaopatrzyć się w kompletne rozwiązanie łączności TETRA, obejmujące solidne, niezawodne terminale, infrastrukturę oraz aplikacje zwiększające wydajność pracy.

“Poprzez tę wzbogaconą ofertę produktów na pasmo 800 MHz, firma Sepura demonstruje swoje zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań dla wciąż powiększającej się społeczności użytkowników TETRY na północnoamerykańskim rynku,” powiedział Steve Cragg, prezes firmy Sepura.

“Obsługa pasma 800 MHz stanowi istotny krok w rozwoju rynkowym naszej firmy. Wcześniej w tym roku dokonaliśmy udanego wejścia na ten rynek wraz z dostarczeniem kompletnego rozwiązania TETRA dla Toronto Transit Commission (trzeciego z największych operatorów transportu publicznego w Ameryce Północnej). Organizacje łączności o krytycznym znaczeniu z Ameryki Północnej są teraz w stanie skorzystać z opłacalnego i wysoce elastycznego portfolio TETRA firmy Sepura.”

Sepura wprowadza serie radiotelefonów ręcznych STP9000 oraz przewoźnych SRG3900 na pasmo 800 MHz oraz podejmuje partnerstwo z firmą Damm Cellular Systems na północnoamerykańskim rynku.

“W Damm jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z firmą Sepura na północnoamerykańskim rynku LMR [Land Mobile Radio — radiokomunikacja ruchoma lądowa — przyp. red.],” powiedział Per Skovsund, dyrektor działu systemów w Damm. “To porozumienie łączy unikatowe wymagania szybko rosnącego rynku TETRA w USA i Kanadzie lecz także atuty dwóch najlepszych w branży portfoliów produktów TETRA. Jesteśmy przekonani o sukcesie tego partnerstwa, gdyż przynosi ono ściśle zorientowaną i unikatową ofertę dla wszystkich profesjonalnych użytkowników łączności radiowej w tym regionie.”

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń