Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura wkracza na północnoamerykański rynek z radiotelefonami TETRA 800 MHz

Sepura wkracza na północnoamerykański rynek z radiotelefonami TETRA 800 MHz

Firma Sepura wprowadziła nową linię produktów TETRA pracujących w paśmie 800 MHz, przeznaczoną specjalnie na północnoamerykański rynek. Dzięki temu klienci z USA i Kanady mogą zaopatrzyć się w kompletne rozwiązanie łączności TETRA, obejmujące solidne, niezawodne terminale, infrastrukturę oraz aplikacje zwiększające wydajność pracy.

“Poprzez tę wzbogaconą ofertę produktów na pasmo 800 MHz, firma Sepura demonstruje swoje zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań dla wciąż powiększającej się społeczności użytkowników TETRY na północnoamerykańskim rynku,” powiedział Steve Cragg, prezes firmy Sepura.

“Obsługa pasma 800 MHz stanowi istotny krok w rozwoju rynkowym naszej firmy. Wcześniej w tym roku dokonaliśmy udanego wejścia na ten rynek wraz z dostarczeniem kompletnego rozwiązania TETRA dla Toronto Transit Commission (trzeciego z największych operatorów transportu publicznego w Ameryce Północnej). Organizacje łączności o krytycznym znaczeniu z Ameryki Północnej są teraz w stanie skorzystać z opłacalnego i wysoce elastycznego portfolio TETRA firmy Sepura.”

Sepura wprowadza serie radiotelefonów ręcznych STP9000 oraz przewoźnych SRG3900 na pasmo 800 MHz oraz podejmuje partnerstwo z firmą Damm Cellular Systems na północnoamerykańskim rynku.

“W Damm jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z firmą Sepura na północnoamerykańskim rynku LMR [Land Mobile Radio — radiokomunikacja ruchoma lądowa — przyp. red.],” powiedział Per Skovsund, dyrektor działu systemów w Damm. “To porozumienie łączy unikatowe wymagania szybko rosnącego rynku TETRA w USA i Kanadzie lecz także atuty dwóch najlepszych w branży portfoliów produktów TETRA. Jesteśmy przekonani o sukcesie tego partnerstwa, gdyż przynosi ono ściśle zorientowaną i unikatową ofertę dla wszystkich profesjonalnych użytkowników łączności radiowej w tym regionie.”

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń