Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łączność firmy Sepura dla brazylijskiego stanu Sergipe

Łączność firmy Sepura dla brazylijskiego stanu Sergipe

Władze brazylijskiego stanu Sergipe wybrały łączność radiową TETRA od grupy Sepura dla swoich służb bezpieczeństwa i porządku publicznego. To bardzo znaczące zamówienie zostało przyznane w rezultacie wysoce konkurencyjnego przetargu na kompleksowe rozwiązanie łączności radiowej. W ramach procesu przetargowego prowadzone były rygorystyczne testy i próby z udziałem użytkowników.

Grupa Sepura będzie odpowiedzialna za instalację i uruchomienie kompletnego rozwiązania łączności TETRA oraz utrzymywanie i świadczenie usług pomocy technicznej przez kolejne dwa lata. Nowy system składa się z centrum sterowania i kontroli obsadzanego przez 15 operatorów, infrastruktury TETRA obejmującej 15 stacji bazowych oraz ponad 3000 ręcznych i przewoźnych radiotelefonów. Będzie on wykorzystywany przez służby z całego stanu Sergipe.

Mendonça Prado, sekretarz ds. bezpieczeństwa publicznego w stanie Sergipe, powiedział: “Głęboko wierzę w powodzenie tego projektu. Sądzę, że to wdrożenie nie tylko usprawni utrzymywanie bezpieczeństwa publicznego w Sergipe, lecz także pozwoli zmniejszyć przestępczość, co jest jednym z głównych celów każdej organizacji bezpieczeństwa publicznego. Sergipe wkrótce stanie się pierwszym w Brazylii stanem o stuprocentowym pokryciu zasięgiem cyfrowej radiokomunikacji”.

Kasper Barfoed, wiceprezes ds. sprzedaży w grupie Sepura, skomentował: “Jesteśmy niezwykle dumni z tego osiągnięca, gdyż jest to pierwsze znaczące zamówenie zdobyte przez Sepurę od czasu przejęcia firmy Teltronic oraz jeden z naszych największych sukcesów w sektorze bezpieczeństwa publicznego, jaki odnieśliśmy w Ameryce Łacińskiej. Jest to również imponujący wynik współpracy między naszymi zespołami, pokazujący, co można osiągnąć kiedy synergie są naprawdę pomyślne. Musimy także pochwalić talent i poświęcenie kolegów z różnych szczebli i działów naszej organizacji, którzy wykazali się najwyższym poziomem profesjonalizmu w trakcie całego procesu sprzedażowego”.

Sergipe jest najmniejszym regionem administracyjnym Brazylii, położonym na północno-wschodnim wybrzeżu kraju. Na powierzchni niecałych 22 tys. km² zamieszkuje 2,2 mln osób. Stolicą i zarazem największym miastem tego stanu jest Aracaju.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń