Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura ogłasza przejęcie firmy 3T Communications AG

Sepura ogłasza przejęcie firmy 3T Communications AG

16 maja br. Sepura ogłosiła przejęcie 3T Communications AG, austriackiego dostawcy infrastruktury TETRA. Połączenie portfolio wiodących na rynku produktów TETRA firmy Sepura z obszerną ofertą infrastruktury 3T Communications umożliwi tej pierwszej dostarczanie na rynek kompletnych rozwiązań łączności krytycznej.

3T Communications projektuje i wdraża małe oraz średnie systemy TETRA przeważnie u klientów z sektora komercyjnego. W tym sektorze widoczny jest mocny wzrost, w miarę jak rynek TETRA rozwija się ponad swoje korzenie w obszarze bezpieczeństwa publicznego. Sektory takie, jak przemysł chemiczny, ropa i gaz oraz usługi to obszary w których udział TETRY będzie wzrastać. Sepura podejmuje ten krok, aby sprostać potrzebom znacznej liczby nowych użytkowników.

Obecnie 3T Communications ma swoich klientów głównie w Europie, a zmiana właściciela otwiera jej liczne szlaki do ogólnoświatowego rynku przetarte już przez firmę Sepura. Sepura zaś oczekuje, że stworzy synergię łącząc ulepszenia w zakresie projektowania ze sprawnym zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Dyrektor generalny firmy Sepura, Gordon Watling, skomentował: „Przejęciem 3T Communications podkreśliliśmy nasze ambicje do rozszerzania i dywersyfikowania działalności. W trakcie obecnego partnerstwa z firmą 3T Communications dobrze zaznajomiliśmy się z jej portfolio oraz kadrą zarządzającą i postrzegamy jej zakup jako fascynującą okazję do wyposażenia naszych klientów w rozwiązania łączności typu end-to-end jakich potrzebują. Sepura utrzymuje się na bardzo silnej pozycji z punktu widzenia finansów, działalności, jak i zasobów. Obydwie nasze firmy mają tę samą grupę docelową, mamy ten sam zestaw umiejętności technicznych i, co najważniejsze, nasze kultury pracy świetnie do siebie pasują, jako że jesteśmy bardzo skoncentrowani na jakości, ze wzajemnie uzupełniającą się bazą klientów.”

Gordon Watling dodał: „Po 10 latach istnienia Sepura wciąż nabiera rozpędu i rozwija się. To przejęcie nie mogło zdarzyć się w lepszym czasie. Jubileuszowy, 10-ty rok naszej działalności zaowocował jak dotąd: rosnącym sukcesem naszych radiotelefonów ATEX najwyższej klasy, wprowadzeniem nowej serii radiotelefonów ręcznych, rozwiązań ochrony samotnego pracownika i bezpieczeństwa oraz wysłaniem milionowej sztuki naszego radiotelefonu. Mamy ugruntowaną pozycję lidera europejskiego rynku bezpieczeństwa publicznego i udało nam się utrzymać bazę klientów rozciągającą się od Wielkiej Brytanii, poprzez Europę, aż do Rosji i Australii.”

Dyrektor generalny 3T Communications, Thomas Haschberger skomentował: „Nasi klienci przejawiają coraz większe zainteresowanie nabywaniem systemów łączności o krytycznym znaczeniu dla działalności biznesowej od jednego dostawcy. To przejęcie pozwala nam sprostać temu wymaganiu. Zaimponowała nam wizja firmy Sepura, spójna z naszą strategią i jesteśmy podekscytowani dołączeniem do nich w tym czasie.”

Gordon Watling nadmienił: „Sepura będzie nadal wspierać obecnych partnerów i podtrzymywać obecne relacje z dostawcami. Będziemy wciąż wysłuchiwać naszych klientów, zmieniając potrzeby rynku w wiodące produkty oraz skupiać się na opiece nad klientem i wysyłkach. Tak więc, nie jest to nic nowego dla firmy Sepura.”

Źródło: sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń