Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Sepura ustanawia Nielson Communications swoim pierwszym dystrybutorem w USA

Sepura ustanawia Nielson Communications swoim pierwszym dystrybutorem w USA

Nielson-Communications-Inc-logo-small.jpgSepura poinformowała, że ustanowiła firmę Nielson Communications Inc swoim pierwszym dystrybutorem TETRA na terenie Stanów Zjednoczonych. Umowa ta jest kontynuacją sukcesu, jaki Sepura odnosi w obu Amerykach. Poprzez wspólną pracę obydwie firmy będą napędzać wdrażanie TETRY na północnoamerykańskim rynku.

 

Firmy zawiązały między sobą partnerstwo podczas współpracy nad dwunastomiesięcznym testem systemu TETRA, rozpoczętym w styczniu 2011 roku w Green Bay w stanie Wisconsin, gdzie mieści się siedziba Nielson Communications. Test ten był pierwszym takim przedsięwzięciem w USA. Obejmował trzy połączone przez IP stacje bazowe pośredniczące w łączności głosowej i transmisji danych pomiędzy ręcznymi radiotelefonami Sepura. Pozwalało to przyszłym użytkownikom przetestować technologię TETRA w akcji oraz dało obydwu firmom okazję na dogłębne uświadomienie sobie rozpędu, jaki wspólnie mogą nadać rozwojowi TETRY w USA.

„Sepura osiągnęła ostatnio szereg sukcesów w obydwu Amerykach, od Meksyku i Argentyny do Brazylii i Urugwaju”, mówi Kevin Graham, dyrektor Działu Rynków Rozwijających się w firmie Sepura. „Łącząc nasze doświadczenie w zakresie TETRY z ugruntowaną techniczną perfekcją i wiedzą rynkową firmy Nielson Communications, będziemy teraz w stanie służyć środkowo-północnemu regionowi USA oraz innym obszarom. Ameryka jest jednym z dopiero kształtujących się rynków TETRA, a ta umowa stanowi świetną trampolinę dla naszego dalszego rozwoju w tym obszarze.”

Sepura wyraża swoje poświęcenie dla rozwoju tego rynku, aby zapewnić niezawodną, wytrzymałą i bezpieczną łączność w USA, gdzie TETRA ma wywrzeć znaczny wpływ na branżę radiokomunikacji profesjonalnej. Użytkownicy z wielu branż, między innymi transportu i usług, mogą skorzystać z możliwości TETRY w zakresie łączności głosowej i transmisji danych, znacznie lepszych od tych, jakie oferują analogowe systemy radiokomunikacyjne.

Firma Sepura pracuje wraz ze swoimi partnerami sprzedaży bezpośredniej z całego świata, aby zapewnić klientom korzyści zarówno z jej rozeznania w rynku, zdolności do integrowania systemów, jak i doświadczeniu oraz wiodącej pozycji na świecie w zakresie cyfrowych urządzeń radiokomunikacyjnych.

„Lokalni, regionalni i krajowi użytkownicy skorzystają na nowym partnerstwie, jakie nawiązaliśmy z firmą Sepura,” mówi Rick Nielson, prezes Nielson Communications. „Test spotkał się z wysokim poziomem zainteresowania i obecnie jesteśmy w aktywnym dialogu z szeregiem potencjalnych klientów potrzebujących całkowicie niezawodnych połączeń komunikacyjnych w bardzo wymagających środowiskach. Dotychczasowe osiągnięcia firmy Sepura pozwalają nam stwierdzić, że znaleźliśmy optymalne rozwiązanie dla ich potrzeb w zakresie łączności o znaczeniu krytycznym.”

Zawarcie umowy pomiędzy firmami Sepura i Nielson Communications zbiega się w czasie z powołaniem Północnoamerykańskiego Forum TETRA (NATF), które będzie reprezentować interesy Ameryki Północnej w ewolucji standardu TETRA. Sepura od samego początku jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia TETRA i Komunikacji Krytycznej (TCCA), a wraz z Nielson Communications założyła NATF, w dalszym ciągu demonstrując swoje poświęcenie dla tego ważnego rynku, jakim jest Ameryka Północna .

Źródło: sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń