Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Sepura ustanawia Nielson Communications swoim pierwszym dystrybutorem w USA

Sepura ustanawia Nielson Communications swoim pierwszym dystrybutorem w USA

Nielson-Communications-Inc-logo-small.jpgSepura poinformowała, że ustanowiła firmę Nielson Communications Inc swoim pierwszym dystrybutorem TETRA na terenie Stanów Zjednoczonych. Umowa ta jest kontynuacją sukcesu, jaki Sepura odnosi w obu Amerykach. Poprzez wspólną pracę obydwie firmy będą napędzać wdrażanie TETRY na północnoamerykańskim rynku.

 

Firmy zawiązały między sobą partnerstwo podczas współpracy nad dwunastomiesięcznym testem systemu TETRA, rozpoczętym w styczniu 2011 roku w Green Bay w stanie Wisconsin, gdzie mieści się siedziba Nielson Communications. Test ten był pierwszym takim przedsięwzięciem w USA. Obejmował trzy połączone przez IP stacje bazowe pośredniczące w łączności głosowej i transmisji danych pomiędzy ręcznymi radiotelefonami Sepura. Pozwalało to przyszłym użytkownikom przetestować technologię TETRA w akcji oraz dało obydwu firmom okazję na dogłębne uświadomienie sobie rozpędu, jaki wspólnie mogą nadać rozwojowi TETRY w USA.

„Sepura osiągnęła ostatnio szereg sukcesów w obydwu Amerykach, od Meksyku i Argentyny do Brazylii i Urugwaju”, mówi Kevin Graham, dyrektor Działu Rynków Rozwijających się w firmie Sepura. „Łącząc nasze doświadczenie w zakresie TETRY z ugruntowaną techniczną perfekcją i wiedzą rynkową firmy Nielson Communications, będziemy teraz w stanie służyć środkowo-północnemu regionowi USA oraz innym obszarom. Ameryka jest jednym z dopiero kształtujących się rynków TETRA, a ta umowa stanowi świetną trampolinę dla naszego dalszego rozwoju w tym obszarze.”

Sepura wyraża swoje poświęcenie dla rozwoju tego rynku, aby zapewnić niezawodną, wytrzymałą i bezpieczną łączność w USA, gdzie TETRA ma wywrzeć znaczny wpływ na branżę radiokomunikacji profesjonalnej. Użytkownicy z wielu branż, między innymi transportu i usług, mogą skorzystać z możliwości TETRY w zakresie łączności głosowej i transmisji danych, znacznie lepszych od tych, jakie oferują analogowe systemy radiokomunikacyjne.

Firma Sepura pracuje wraz ze swoimi partnerami sprzedaży bezpośredniej z całego świata, aby zapewnić klientom korzyści zarówno z jej rozeznania w rynku, zdolności do integrowania systemów, jak i doświadczeniu oraz wiodącej pozycji na świecie w zakresie cyfrowych urządzeń radiokomunikacyjnych.

„Lokalni, regionalni i krajowi użytkownicy skorzystają na nowym partnerstwie, jakie nawiązaliśmy z firmą Sepura,” mówi Rick Nielson, prezes Nielson Communications. „Test spotkał się z wysokim poziomem zainteresowania i obecnie jesteśmy w aktywnym dialogu z szeregiem potencjalnych klientów potrzebujących całkowicie niezawodnych połączeń komunikacyjnych w bardzo wymagających środowiskach. Dotychczasowe osiągnięcia firmy Sepura pozwalają nam stwierdzić, że znaleźliśmy optymalne rozwiązanie dla ich potrzeb w zakresie łączności o znaczeniu krytycznym.”

Zawarcie umowy pomiędzy firmami Sepura i Nielson Communications zbiega się w czasie z powołaniem Północnoamerykańskiego Forum TETRA (NATF), które będzie reprezentować interesy Ameryki Północnej w ewolucji standardu TETRA. Sepura od samego początku jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia TETRA i Komunikacji Krytycznej (TCCA), a wraz z Nielson Communications założyła NATF, w dalszym ciągu demonstrując swoje poświęcenie dla tego ważnego rynku, jakim jest Ameryka Północna .

Źródło: sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń