Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura na PMR Expo 2013

Sepura na PMR Expo 2013

Firma Sepura poinformowała, że jej przedstawiciele pojawią się na targach PMR Expo, które odbędą się w dniach 26–28 listopada br. w centrum wystawowym Koelnmesse w Kolonii. PMR Expo to największe europejskie wydarzenie w branży profesjonalnej łączności radiowej. W tym roku Sepura zaprezentuje całą swoją ofertę produktów i rozwiązań, która niedawno została wzbogacona za sprawą przejęcia fińskiego twórcy aplikacji, Portalify. Firma zaprezentuje także szereg nowości, które zainteresują światową branżę PMR.

Na wspólnym stanowisku (nr E12) firmy Sepura i jej długoletniego partnera, Selectric Nachrichten Systeme GmbH, będzie można zobaczyć wszechstronne rozwiązania opracowane specjalnie dla użytkowników wykonujących zadania o znaczeniu krytycznym. Będą tam również prezentowane aplikacje służące do zwiększania wydajności, stworzone przez Portalify. Na stanowisku D01 Sepura pokaże natomiast swoją ofertę systemów infrastruktury TETRA, obecnie jednych z najbardziej elastycznych na rynku.

Kenneth Hubner, dyrektor regionalny w firmie Sepura, powiedział: “Zapowiada się, że tegoroczne PMR Expo będzie najbardziej historycznym dla naszej firmy. Nasze zespoły ekspertów na obydwu stanowiskach z chęcią powitają odwiedzających i zilustrują zalety naszych rozwiązań łączności krytycznej w szerokiej gamie sektorów rynku.”

Źródło: www.sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń