Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nagrody TETRA 2013 rozdane

Nagrody TETRA 2013 rozdane

„Bardzo się cieszę, że tegoroczna gala wręczenia Nagród TETRA odbywa się w londyńskim Muzeum Transportu. Lokalizacja nie jest przypadkowa, gdyż to właśnie sektor transportu, zaraz po bezpieczeństwie publicznym,  jest drugim co do wielkości użytkownikiem systemów w standardzie TETRA na świecie” — powiedział Phil Kidner, przewodniczący Stowarzyszenia TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) podczas uroczystej gali wręczenia dorocznych Nagród TETRA 2013.

 

Wieczór galowy odbył się 21 marca br. i była to druga edycja wręczenia Nagród TETRA. Nagrody zostały powołane do życia przez Stowarzyszenie TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) oraz wydawcę magazynu TETRA Today. Międzynarodowy panel sędziowski, złożony z członków TCCA i innych ekspertów w dziedzinie radiokomunikacji profesjonalnej, po raz kolejny nagrodził najlepsze produkty, rozwiązania i wdrożenia w branży łączności standardu TETRA.

 

Na uroczystą galę przybyło prawie 100 osób z różnych części świata. Wśród gości byli m.in. zarząd stowarzyszenia TCCA, przedstawiciele dostawców, klienci oraz wybrani dziennikarze (w tym również z Polski). Po uroczystej kolacji, Richard Lambley, redaktor naczelny Magazynu TETRA Today rozpoczął oficjalną część wręczenia nagród. Najwięcej wyróżnień przypadło w udziale firmie Motorola Solutions, która została nagrodzona za takie produkty jak: TRACES, Dimetra IP 8.x i radiotelefon serii MTP6000. Firma Cassidian otrzymała nagrodę w kategorii najlepszy produkt dla przedsiębiorstw za radiotelefon TH1n.

 

W kategorii najlepsze wykorzystanie TETRA w sektorze bezpieczeństwa publicznego, wygrała firma Sepura za aplikację do przesyłania krótkich informacji dla brytyjskiej policji z hrabstwa Greater Manchester. Największa innowacja w branży TETRA została uhonorowana serii radiotelefonów MTP6000 firmy Motorola.

 

Po wręczeniu nagród zaproszeni goście mogli zwiedzać ciekawą ekspozycję muzeum, które w tym roku świętuje 150 lat istnienia metra w Londynie.

 

Fot. Mariusz Waruszewski

{gallery}TETRA-Awards-gala-2013{/gallery}

Źródło: własne

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń