Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Rekordowa edycja PMR Expo 2011

Rekordowa edycja PMR Expo 2011

PMR Expo to jedna z najważniejszych w Europie imprez targowych branży radiokomunikacji profesjonalnej. Wystawa ta, będąca międzynarodową platformą wymiany informacji, odzwierciedla kondycję i rozwój całego przemysłu PMR (ang. Professional Mobile Radio).  Jedenasta edycja PMR Expo 2011 w Kolonii okazała się wielkim sukcesem i przewyższyła poprzednią pod każdym względem.

Rohde-Schwarz-stoisko-PMR-Expo2011-small.jpg

PMR Expo to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej systemów radiowych wykorzystywanych przez profesjonalistów. Wystawa była zdominowana przez dostawców produktów pracujących w standardzie TETRA, ale nie brakowało też innych rozwiązań z zakresu: DMR, dPMR czy Command&Control.

Konferencja rozpoczęła się we wtorek 22 listopada o godzinę 10:00. Uroczystego otwarcia i powitania gości dokonał Ralf Jäger, Minister Spraw Wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii, który objął też patronat honorowy nad całą imprezą. Następnego dnia część merytoryczną zainaugurował Ralf Krost, szef Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa BDBOS w Niemczech, który przedstawił obecny stan rozwoju narodowej sieci TETRA w Niemczech. Można było również wysłuchać (niestety tylko w języku niemieckim, bez tłumaczenia symultanicznego na język angielski) wielu prezentacji  na sesji najlepszych praktyk, które oparte były o Case Study z firm prelegentów dzieląc się z uczestnikami swoimi doświadczeniami. Na oddzielnym cyklu tematycznym pt: „Application Forum”, dostawcy specjalistycznych aplikacji prezentowali swoje rozwiązania softwarowe. Jednym z nich był Nick Koiza z firmy Portalify prezentujący aplikację lokalizacyjną dla sieci TETRA opartą na autorskiej platformie DMS (ang. Data Messaging Server).

PMR-expo-diagram-ilosci-wystawcow.jpgW imprezie uczestniczyło aż 190 wystawców z 17 krajów i zaprezentowało swoje produkty na 2783 metrach kwadratowych. Dla porównania w roku 2010 było to odpowiednio: 177 wystawców z 14 krajów i 2747 metrów powierzchni wystawowej. Imprezę odwiedziło ponad 3000 gości z 34 krajów. Około 350 delegatów wzięło udział w dwudniowym kongresie tematycznym.

PMR Expo spełniło swoje zadanie. Managerowie uczestniczący w imprezie otrzymali sporą porcję solidnej i aktualnej wiedzy o rynku. Klienci mieli okazję przyjrzeć się najnowszej ofercie dostawców i wybrać tę, która najlepiej spełnia ich wymagania. Zachęcamy wszystkich czytelników do obejrzenia obszernej relacji Video z PMR Expo 2011, którą można obejrzeć na naszym kanale YouTube oraz galerii zdjęć z przebiegu imprezy. Mieliśmy zaszczyt rozmawiać z kilkoma kluczowymi osobami w branży TETRA, którzy opowiadali o swojej firmie, produktach i przyszłości przemysłu.

Źródło: www.pmrexpo.com, opracowania własne

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie, zapisz się do Newslettera (wystarczy podać swój adres e-mail patrz na prawo!).

Obejrzyj naszą video impresję z PMRExpo 2011 w Kolonii.


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń