Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider

Sepura na IWCE 2013

Firma Sepura podała do wiadomości, że weźmie udział w tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Komunikacji Bezprzewodowej (IWCE), która odbędzie się w dniach 13-14 marca w Las Vegas i przyciągnie ponad 7500 profesjonalistów z obydwu Ameryk.

Sepura pojawi się na wystawie po zakończeniu roku obfitującego w imponujące sukcesy, między innymi dostarczenie milionowej sztuki swojego radiotelefonu, i będzie prezentować swoje kompleksowe rozwiązanie łączności, stworzone dzięki przejęciu w ubiegłym roku firmy 3T Communications. Jej obszerna oferta infrastruktury okazała się cennym dodatkiem do już i tak zasobnego portfolio firmy Sepura.

“Jako światowy lider w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu produktów, systemów i aplikacji do łączności TETRA, cieszymy się na kolejną okazję do zaprezentowania naszych produktów na amerykańskich rynkach,” powiedział Kenneth Hubner, wiceprezes ds. rozwoju na nowych rynkach. “Robimy także wielkie postępy w Ameryce Łacińskiej, gdzie użytkownicy już korzystają z zalet technologii TETRA, od bezpiecznej łączności i zaawansowanej transmisji danych do różnorodnych aplikacji oszczędzających czas, a wszystko to w jednym, opłacalnym zestawie.”

Produkty firmy Sepura są wykorzystywane przez użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu z całego świata, szczególnie w sektorach usług, transportu i portach lotniczych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i ponadprzeciętnej budowie, radiotelefony te są w stanie znieść nawet najcięższe warunki użytkowania.

Najlepiej sprzedająca się seria STP8000 oferuje wysoką moc nadawczą, stopień ochrony IP55, w pełni zintegrowany Bluetooth i szyfrowanie end-to-end, jak również opcjonalny alarm upadkowy (Man-Down) oraz superczuły odbiornik GPS. Na niektóre zakresy częstotliwości dostępne są również radiotelefony z serii STP9000, posiadające wszystkie zalety STP8000, a oprócz tego pełnokolorowy wyświetlacz, ulepszony interfejs użytkownika i standard ochrony IP67.

“Łączność głosowa i transmisja danych zapewniania przez technologię TETRA może w znaczny sposób przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa, usprawnienia pracy zespołowej i produktywności w skrajnych warunkach,” dodał Hubner. “Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnej okazji na zaprezentowanie tych zalet klientom z obydwu Ameryk i cieszymy się na spotkanie z nimi przy stanowisku nr 2557!”

Źródło: www.sepura.com

O firmie SEPURA

SEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska, która wraz z VHF Communication AS jest członkiem VHF Group.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń