Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Konferencja IWCE 2012 już w lutym w Las Vegas

Konferencja IWCE 2012 już w lutym w Las Vegas

IWCE2012-visitors-International-Wireless-Communications-Expo-Las-Vegas.jpgKonferencja IWCE w Las Vegas (ang. International Wireless Communications Expo) to jedna z najważniejszych impreza branży profesjonalnej radiokomunikacji na świecie. Liczby mówią same za siebie: ponad 330 wystawców, prezentujących najnowsze produkty i usługi rynku konwergentnych systemów radiowych, 6500 odwiedzających, 5 dni konferencji. Najważniejsza w całej imprezie jest bardzo bogaty plan wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz sesji tematycznych o konkretnych technologiach czy aplikacjach.

Będzie można wysłuchać referatów na temat porównania technologii DMR, P25 i TETRA, wdrażaniu LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, P25, Smart Grid, VoIP i wiele innych. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie zabraknie silnej grupy przedstawicieli ze Stowarzyszenia TETRA i łączność krytyczna, którzy wygłoszą cykl referatów pt: „TETRA dla Ameryki Północnej” przybliżających zalety standardu. TETRA co raz odważniej wkracza na rynek północnoamerykański zdobywając pierwszy przyczółek w sektorze energetycznym (więcej na: Pierwsza w pełni operacyjna sieć TETRA w Ameryce Północnej).

W Las Vegas będą również przedstawiciele TETRA Forum Polska, prześlemy zdjęcia oraz podzielimy się wrażeniami z pobytu.

Poniżej do pobrania broszury informacyjnej o IWCE 2012 (kliknij na obraz poniżej i pobierz PDF, 7 MB)

broszura-konferencji-IWCE-2012-Las-Vegas.jpg

Źródło: http://www.iwceexpo.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń