Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura zaprezentuje nowe produkty na Światowym Kongresie TETRA 2012

Sepura zaprezentuje nowe produkty na Światowym Kongresie TETRA 2012

Sepura zaprezentuje nowe produkty na Światowym Kongresie TETRA 2012Firma Sepura z dumą oznajmia, iż będzie obecna na tegorocznej, 14 edycji Światowego Kongresu TETRA, który odbędzie się w dniach 14-17 maja w Dubaju. Po raz pierwszy tak znaczące światowe wydarzenie związane z standardem TETRA będzie miało miejsce w rejonie Środkowego Wschodu. Stworzy to dla użytkowników TETRA, potencjalnych i obecnych klientów oraz partnerów wyśmienitą okazję do zapoznania się z najnowszymi innowacjami, jakie posiada w swojej ofercie Sepura.

 

„Sepura koncentruje się na przekształcaniu informacji zwrotnych od klientów w niezawodne, odporne oraz bezpieczne rozwiązania i produkty komunikacyjne, aby sprostać ich potrzebom w najbardziej wymagających środowiskach,” mówi Jens Thorstrup, starszy wiceprezes firmy Sepura. „Jesteśmy zachwyceni naszym uczestnictwem w TWC 2012 i oczekujemy z niecierpliwością możliwości zebrania jeszcze więcej opinii od osób powiązanych z branżą łączności o znaczeniu krytycznym.”

Sepura będzie zapowiadać nowe produkty i demonstrować swój ręczny radiotelefon STP8X. Zgodny z nowo zdefiniowanymi, rygorystycznymi normami odporności ATEX i IECEx, STP8X zapewnia optymalną niezawodność w trudnych warunkach oraz w środowiskach z potencjalnie wybuchowym gazem i pyłem.

Odwiedzający będą mieli szansę spotkać się z ekspertami firmy Sepura i dowiedzieć się więcej o jej inicjatywach prowadzonych wspólnie z szeregiem kluczowych partnerów, którzy również będą obecni na stanowisku firmy na TWC 2012.

„Środkowy Wschód jest ważnym partnerem dla firmy Sepura. Jako że w tym roku TWC odbywa się w Dubaju, jesteśmy chętni do dalszego demonstrowania naszego poświęcenia dla tego regionu – prezentując, jak nasze produkty mogą zaspokoić lokalne potrzeby,” konkluduje Thorstrup.

Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych produktach i osiągnięciach firmy Sepura w dziedzinie TETRA, odwiedź stoisko E401.

Źródło: http://sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń