Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura zaprezentuje nowe produkty na Światowym Kongresie TETRA 2012

Sepura zaprezentuje nowe produkty na Światowym Kongresie TETRA 2012

Sepura zaprezentuje nowe produkty na Światowym Kongresie TETRA 2012Firma Sepura z dumą oznajmia, iż będzie obecna na tegorocznej, 14 edycji Światowego Kongresu TETRA, który odbędzie się w dniach 14-17 maja w Dubaju. Po raz pierwszy tak znaczące światowe wydarzenie związane z standardem TETRA będzie miało miejsce w rejonie Środkowego Wschodu. Stworzy to dla użytkowników TETRA, potencjalnych i obecnych klientów oraz partnerów wyśmienitą okazję do zapoznania się z najnowszymi innowacjami, jakie posiada w swojej ofercie Sepura.

 

„Sepura koncentruje się na przekształcaniu informacji zwrotnych od klientów w niezawodne, odporne oraz bezpieczne rozwiązania i produkty komunikacyjne, aby sprostać ich potrzebom w najbardziej wymagających środowiskach,” mówi Jens Thorstrup, starszy wiceprezes firmy Sepura. „Jesteśmy zachwyceni naszym uczestnictwem w TWC 2012 i oczekujemy z niecierpliwością możliwości zebrania jeszcze więcej opinii od osób powiązanych z branżą łączności o znaczeniu krytycznym.”

Sepura będzie zapowiadać nowe produkty i demonstrować swój ręczny radiotelefon STP8X. Zgodny z nowo zdefiniowanymi, rygorystycznymi normami odporności ATEX i IECEx, STP8X zapewnia optymalną niezawodność w trudnych warunkach oraz w środowiskach z potencjalnie wybuchowym gazem i pyłem.

Odwiedzający będą mieli szansę spotkać się z ekspertami firmy Sepura i dowiedzieć się więcej o jej inicjatywach prowadzonych wspólnie z szeregiem kluczowych partnerów, którzy również będą obecni na stanowisku firmy na TWC 2012.

„Środkowy Wschód jest ważnym partnerem dla firmy Sepura. Jako że w tym roku TWC odbywa się w Dubaju, jesteśmy chętni do dalszego demonstrowania naszego poświęcenia dla tego regionu – prezentując, jak nasze produkty mogą zaspokoić lokalne potrzeby,” konkluduje Thorstrup.

Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych produktach i osiągnięciach firmy Sepura w dziedzinie TETRA, odwiedź stoisko E401.

Źródło: http://sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń