Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Relacja z konferencji Zarządzanie kryzysowe i ratownictwo GigaCon 2012

Relacja z konferencji Zarządzanie kryzysowe i ratownictwo GigaCon 2012

W dniu 28 marca 2012 odbyła się II edycja konferencji Zarządzanie kryzysowe i ratownictwo GigaCon, poświęcona systemom i technologiom skutecznego reagowania w przypadkach zagrożeń bezpieczeństwa i życia. Organizatorem spotkania była firma SW Konferencje sp. zo.o. Sp.k. Medialne wsparcie organizatorom zapewnił portal TETRA Forum Polska.

tetra-forum-zarzadzanie-kryzysowe-gigacon-2012-small.jpg

Konferencja zgromadziła blisko 90 osób zainteresowanych poruszaną na spotkaniu tematyką. Były to osoby reprezentujące głównie administrację publiczną, rządową oraz osoby reprezentujące jednostki służby zdrowia.

Konferencja odbyła się pod patronatem Instytutu Łączności, którego przedstawiciel, Andrzej Pękalski poprowadził prelekcję otwierającą nt. wsparcia rozwiązaniami teleinformatycznymi zarządzania kryzysowego i ratownictwa. W programie konferencji znalazły się również wykłady przedstawicielek Centrum Badań Kosmicznych PAN, dotyczące głównie zastosowań GIS w zarządzaniu kryzysowym.  Partnerem konferencji była też firma Polkomtel.

konferencja-zarzadzanie-kryzysowe-gigacon-2012.jpg
Wśród firm uczestniczących były również firmy Astri Polska oraz Cassidian. Przedstawiciel Astri Polska zaprezentował podczas wykładu system wymiany informacji na mapie w sytuacji zagrożeń i działań kryzysowych.

Przedstawiciel Polskiego Związku Krótkofalowców Hubert Anysz, przedstawił zagadnienia łączności kryzysowej w wykonaniu krótkofalowców.  Konferencję zakończył Pan Marek Abramczyk wykładem dotyczącym zarządzania ciągłością działania w jednostce administracji publicznej.

Źródło: http://gigacon.org/

O Organizatorze (Software-Konferencje Sp. z o.o.)

Software-Konferencje Sp. z o.o. jest polską firmą, która dostarcza wiedzę techniczną oraz informacje skojarzone z technologiami IT osobom i instytucjom zajmującym się profesjonalnie informatyką. Organizacja średnio pięciu imprez konferencyjnych miesięcznie stawia nas na pozycji niekwestionowanego lidera wśród firm prowadzących podobną działalność na polskim rynku IT.

W kilkudziesięciu organizowanych corocznie spotkaniach bierze łącznie udział ponad 5000 osób. Specjalizujemy się w organizacji oraz sprzedaży konferencji, seminariów i warsztatów. Początkowo działalność ta była prowadzona w ramach firmy Software.

Od kwietnia 1998r. Software-Konferencje jest samodzielną jednostką. Organizujemy konferencje o tematyce systemowej, sieciowej, programistycznej, biznesowej, prawnej i dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa. Są to imprezy techniczne, menedżerskie lub przeznaczone dla prawników i radców prawnych. Ich wspólną cechą jest wątek informatyczny, wokół którego budowane są agendy konferencji i seminariów.

Podczas organizacji imprez współpracujemy z agendami rządowymi, funkcjonującymi na polskim rynku IT organizacjami i instytucjami, wiodącymi polskimi i zagranicznymi firmami informatycznymi, firmami doradczymi oraz grupą niezależnych specjalistów i konsultantów.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń