Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dyrektor 3T Communications o ofercie i planach firmy

Dyrektor 3T Communications o ofercie i planach firmy

Przejęcie 3T Communications AG przez firmę Sepura w maju 2012 roku dało obydwu przedsiębiorstwom możliwość dostarczania swoim klientom kompleksowych systemów TETRA i produktów. W rozmowie z redaktorem magazynu Wireless, Thomas Haschberger, dyrektor generalny 3T, omówił ofertę firmy i nakreślił jej dalsze plany.

Zazwyczaj 3T Communications jest postrzegana jako dostawca sieci TETRA o małej i średniej wielkości, lecz jej największe wdrożenie obejmowało 170 stacji bazowych. Co więcej, Haschberger twierdzi, że jego firma jest w stanie dostarczyć sieć o nieograniczonej liczbie stacji bazowych. Zwykle jednak wdraża sieci, w których jest ich mniej niż 50. Jeśli chodzi o terminale dystrybuowane przez 3T, około 90% z nich stanowią modele firmy Sepura, między innymi radiotelefony zgodne z normą ATEX.

Głównym produktem 3T Communications z zakresu infrastruktury jest system eXTRAS, który został przez nią opracowany i wyprodukowany. Nadaje się on do zastosowania zarówno w małych systemach, jak i tych o zasięgu regionalnym, wykorzystujących sieć IP. eXTRAS zawiera narzędzia do zarządzania siecią i abonentami oraz pełny zestaw komponentów obejmujący switche IP, stacje bazowe, konsole dyspozytorskie, bramki do SIP, ISDN, VoIP i sieci analogowych, a także narzędzia do rejestracji rozmów.

Dyrektor generalny 3T zapowiedział, że w 2013 roku pojawi się nowa wersja oprogramowania do stacji bazowych eXTRAS, zapewniająca pełną integrację rożnego rodzaju aplikacji: dyspozytorskich, AVL oraz rozwiązania do śledzenia i lokalizacji wewnętrznej – STProtect firmy Sepura. “Wszystko to zostanie zintegrowane w nowej aplikacji dyspozytorskiej wyposażonej w interfejs dotykowy,” oznajmił Haschberger.

3T interesuje się również rozwojem ujednoliconych sieci LTE zapewniajacych łączność głosową i transmisję danych dla zastosowań o kluczowym znaczeniu. Haschberger powiedział, że choć takie sieci nie pojawią się wcześniej niż za pięć lat, jego firma uwzględnia je w swoich planach. Według niego, tymczasowym rozwiązaniem może być nawiązanie strategicznego partnerstwa lub wprowadzenie produktu OEM pozwalającego na korzystanie z LTE w istniejących sieciach TETRA.

 

 

Źródło: www.wireless-mag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń