Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Katarskie MSW wybrało Portalify Message firmy Sepura

Katarskie MSW wybrało Portalify Message firmy Sepura

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kataru, odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa publicznego w tym kraju, wybrało Portalify Message firmy Sepura do obsługi sieci LTE, GSM, TETRA i przesyłania wiadomości e-mail.

Portalify Message, będące częścią zintegrowanego rozwiązania łączności SICS, zostało wybrane przez katarskie MSW do spełnienia swoich wymagań w zakresie przesyłania wiadomości SDS, SMS i e-mail, gdyż dotychczas wykorzystywana bramka SMS nie obsługiwała sieci LTE. Ponadto, nowe rozwiązanie przyniosło lepsze wsparcie języka arabskiego i wyższy poziom obsługi technicznej.

Użytkownicy mogą teraz przesyłać e-maile i wiadomości tekstowe z sieci TETRA do urządzeń GSM, jako SMS-y, i odbierać odpowiedzi w natywnym formacie. Wiadomości SDS wysyłane do radiotelefonów TETRA zawierają informacje o przychodzących e-mailach, co oznacza, że użytkownicy nie muszą już korzystać z komputerów do ich odczytywania. W sytuacji, gdy radiotelefon TETRA adresata wiadomości znajduje się poza zasięgiem sieci, Portalify Message przechowuje wiadomość do czasu, gdy adresat ponownie będzie w zasięgu. Infrastruktura radiowa Kataru składa się z ponad 100 stacji bazowych pokrywających zasięgiem cały kraj i jest przyłączona do sieci GSM, PABX i PSTN.

Źródło: Tetra Today 20/2014

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń