Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Katarskie MSW wybrało Portalify Message firmy Sepura

Katarskie MSW wybrało Portalify Message firmy Sepura

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kataru, odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa publicznego w tym kraju, wybrało Portalify Message firmy Sepura do obsługi sieci LTE, GSM, TETRA i przesyłania wiadomości e-mail.

Portalify Message, będące częścią zintegrowanego rozwiązania łączności SICS, zostało wybrane przez katarskie MSW do spełnienia swoich wymagań w zakresie przesyłania wiadomości SDS, SMS i e-mail, gdyż dotychczas wykorzystywana bramka SMS nie obsługiwała sieci LTE. Ponadto, nowe rozwiązanie przyniosło lepsze wsparcie języka arabskiego i wyższy poziom obsługi technicznej.

Użytkownicy mogą teraz przesyłać e-maile i wiadomości tekstowe z sieci TETRA do urządzeń GSM, jako SMS-y, i odbierać odpowiedzi w natywnym formacie. Wiadomości SDS wysyłane do radiotelefonów TETRA zawierają informacje o przychodzących e-mailach, co oznacza, że użytkownicy nie muszą już korzystać z komputerów do ich odczytywania. W sytuacji, gdy radiotelefon TETRA adresata wiadomości znajduje się poza zasięgiem sieci, Portalify Message przechowuje wiadomość do czasu, gdy adresat ponownie będzie w zasięgu. Infrastruktura radiowa Kataru składa się z ponad 100 stacji bazowych pokrywających zasięgiem cały kraj i jest przyłączona do sieci GSM, PABX i PSTN.

Źródło: Tetra Today 20/2014

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń