Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Katarskie MSW wybrało Portalify Message firmy Sepura

Katarskie MSW wybrało Portalify Message firmy Sepura

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kataru, odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa publicznego w tym kraju, wybrało Portalify Message firmy Sepura do obsługi sieci LTE, GSM, TETRA i przesyłania wiadomości e-mail.

Portalify Message, będące częścią zintegrowanego rozwiązania łączności SICS, zostało wybrane przez katarskie MSW do spełnienia swoich wymagań w zakresie przesyłania wiadomości SDS, SMS i e-mail, gdyż dotychczas wykorzystywana bramka SMS nie obsługiwała sieci LTE. Ponadto, nowe rozwiązanie przyniosło lepsze wsparcie języka arabskiego i wyższy poziom obsługi technicznej.

Użytkownicy mogą teraz przesyłać e-maile i wiadomości tekstowe z sieci TETRA do urządzeń GSM, jako SMS-y, i odbierać odpowiedzi w natywnym formacie. Wiadomości SDS wysyłane do radiotelefonów TETRA zawierają informacje o przychodzących e-mailach, co oznacza, że użytkownicy nie muszą już korzystać z komputerów do ich odczytywania. W sytuacji, gdy radiotelefon TETRA adresata wiadomości znajduje się poza zasięgiem sieci, Portalify Message przechowuje wiadomość do czasu, gdy adresat ponownie będzie w zasięgu. Infrastruktura radiowa Kataru składa się z ponad 100 stacji bazowych pokrywających zasięgiem cały kraj i jest przyłączona do sieci GSM, PABX i PSTN.

Źródło: Tetra Today 20/2014

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń