Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura przejmuje Portalify

Sepura przejmuje Portalify

Sepura ogłosiła dzisiaj przejęcie Portalify OY, fińskiego producenta oprogramowania. Firma Portalify zapewnia kompleksowe rozwiązania do mobilnej pracy za pomocą zestawu aplikacji, zwiększających bezpieczeństwo, produktywność i wydajność użytkowników radiokomunikacji profesjonalnej, niezależnie od standardu łączności z którego korzystają. Jej obecne portfolio obejmuje aplikacje do zarządzania zadaniami, lokalizacji zasobów, przesyłania obrazów i kwerend baz danych.

Technologia firmy Portalify jest sprawdzona, solidna i posiada wiodące na rynku unikalne propozycje sprzedaży (USP). Jej produkty, wdrażane głównie w sektorze bezpieczeństwa publicznego w zachodniej Europie, mają duże możliwości dostosowywania. Ponadto, jako ugruntowany partner firmy Sepura ds. rozwiązań z kilkuletnim stażem, Portalify dobrze zna potrzeby i wymagania jej klientów oraz możliwości standardu TETRA.

To wszystko niewątpliwie zapewni płynną i bezproblemową integrację z systemami klientów firmy Sepura oraz pozwoli promować aplikacje Portalify poprzez liczne światowe kontakty rynkowe firmy Sepura.

Wraz z przejęciem 3T Communications w maju 2012 roku, firma Sepura uczyniła ważny krok do osiągnięcia swojego celu — stania się wiodącym dostawcą rozwiązań łączności krytycznej poprzez połączenie uznanego portfolio terminali TETRA z dostawcą infrastruktury. Poprzez przejęcie Portalify, Sepura rozszerza swoje portfolio aplikacji i po raz kolejny umacnia ofertę rynkową.

Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura, skomentował: “Narzędzia programistyczne i aplikacje stają się coraz bardziej istotne dla naszych klientów, gdyż poszukują oni sposobów na poprawienie bezpieczeństwa użytkowników i zwiększenie wydajności operacyjnej poprzez inwestycje w cyfrową komunikację. Doświadczenie programistyczne Portalify uzupełnia nasze obecne portfolio produktów, pozwalając nam na poszerzenie usług oferowanych klientom i umocnienie długoterminowych relacji z nimi. Cieszymy się na umożliwienie firmie Portalify pełnego rozwinięcia swojego potencjału wraz z firmą Sepura i jej ugruntowaną, globalną siecią partnerów.”

Hannu Aronsson, założyciel i dyrektor generalny Portalify, powiedział: ”Sepura ma bogatą historię osiągnięć i jesteśmy dumni z faktu, że aplikacje Portalify staną się integralną częścią jej rozwiązań. To przejęcie jest dla Portalify trampoliną pozwalającą dotrzeć do większej liczby klientów, szybciej, niż bylibyśmy w stanie jako niezależne przedsiębiorstwo. Jesteśmy podekscytowani nowymi możliwościami, jakie zapewni Sepura.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń