Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Aplikacje Portalify w sieci TETRA indyjskiego parlamentu

Aplikacje Portalify w sieci TETRA indyjskiego parlamentu

Po serii zamachów terrorystycznych w Mumbaju w 2008 roku, indyjski rząd zadecydował o wzmocnieniu bezpieczeństwa poprzez instalację sieci łączności radiowej TETRA w budynku parlamentu w New Delhi. Oprócz łączności głosowej, pracownicy parlamentu potrzebowali również szybkiego i prostego mobilnego dostępu do informacji z różnych źródeł, takich jak aplikacje zaplecza biurowego, systemy informatyczne oraz systemy dowodzenia i kontroli.

W tym celu zdecydowano się na zastosowanie aplikacji firmy Portalify, należącej do grupy Sepura, umożliwiających m.in. przesyłanie obrazów, wymianę wiadomości, alarmowanie i mobilny dostęp do baz danych.

Firma Portalify wdrożyła swoją, niezależną od medium transmisyjnego, platformę transmisji danych pozwalającą na korzystanie ze wspomnianych aplikacji zarówno za pośrednictwem sieci TETRA, jak i komercyjnych sieci telefonii komórkowej. Pracownicy parlamentu mogą zatem uzyskać dostęp do niezbędnych informacji niezależnie od tego czy mają przy sobie terminal TETRA, czy telefon komórkowy. Są także w stanie wysyłać wiadomości pomiędzy tymi urządzeniami.

Rozwiązanie dostarczone przez Portalify obejmuje aplikacje Query, Image Messaging i Message należące do Sepura Integrated Communication Solution (SICS), portfolio aplikacji firmy Sepura. Jego wdrożenie zwiększyło dostępność informacji o krytycznym znaczeniu dla personelu indyjskiego parlamentu, przyczyniając się do usprawnienia procesu podejmowania decyzji i przyspieszenia reakcji na nagłe zdarzenia.

Źródło: www.portalify.com Fot.: Wikimedia Commons / Deepak (na licencjach CC BY-SA 2.0 i GFDL)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń