Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Portalify wdrożyła system transmisji danych dla MSW Kataru

Portalify wdrożyła system transmisji danych dla MSW Kataru

15 maja br. fińska firma Portalify ogłosiła, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kataru pomyślnie wdrożyło zaawansowane rozwiązania transmisji danych w wielu katarskich sieciach, począwszy od zainstalowanego uprzednio systemu TETRA i komercyjnych sieciach komórkowych. Portalify została wybrana do wyposażenia katarskiego MSW w innowacyjną platformę mobilnej transmisji danych, posiadającą również możliwość zintegrowania łączności TETRA z LTE.

Serwer zarządzania danymi (DMS) firmy Portalify pozwala pracownikom w terenie oraz na stanowiskach kierowania wykonywać na danych operacje o znaczeniu krytycznym. MSW Kataru dąży do ujednoliconego dostarczania usług poprzez wykorzystanie sieci podkładowych, m.in. TETRA oraz ostatnio zainstalowanych systemów LTE wraz z inteligentnymi rozwiązaniami wielomodowymi (multiple bearer) i to właśnie ma zapewnić DMS Portalify.

Katarskie MSW zapewnia łączność o znaczeniu krytycznym dla różnorodnych grup użytkowników końcowych, w głównej mierze z rynków bezpieczeństwa publicznego, ochrony i armii. Poza połączeniem technologii TETRA i LTE w jedną usługę, niezbędny jest również dostęp do różnorodnych źródeł informacji w celu dzielenia się nimi wśród wielu agencji.

„Wybraliśmy firmę Portalify ze względu na jej ugruntowaną pozycję jako dostawcy rozwiązań do transmisji danych o znaczeniu krytycznym oraz z racji naszej potrzeby skalowalnej platformy pozwalającej na sprawny dostęp do informacji poprzez nasze najnowocześniejsze sieci,” powiedział Ali Al Henzab, dyrektor wydziału telekomunikacji katarskiego MSW.

Rozwiązania Portalify oparte na DMS pozwalają na sprawny dostęp do aplikacji konsolowych, wcześniejszych systemów IT, systemów informacyjnych, systemów świadomości sytuacyjnej oraz zarządzania i kontroli. Informacja może być współdzielona pomiędzy wieloma użytkownikami, a odpowiedzi kierowane do różnych grup użytkowników za pomocą różnych sieci i urządzeń. Rozwiązania Portalify oparte na DMS zostały już pomyślnie wdrożone w wielu krajach. Ich najpopularniejsze zastosowania obejmują przesyłanie wiadomości o zadaniach, odpytywanie baz danych, przesyłanie obrazów oraz automatyczne lokalizowanie pojazdów/osób (AVL/APL).

 

 

Źródło: www.portalify.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń