Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TELTRONIC otrzymał Nagrodę TETRA w kategorii transportu

TELTRONIC otrzymał Nagrodę TETRA w kategorii transportu

Podczas gali zorganizowanej przez Stowarzyszenie TCCA, która 21 marca br. odbyła się w Londyńskim Muzeum Transportu, firma TELTRONIC otrzymała Nagrodę TETRA w kategorii “Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie”. Przyznał ją międzynarodowy panel sędziowski utworzony przez profesjonalistów z branży łączności radiowej.

 

Kategoria “Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie” była najbardziej konkurencyjna w tegorocznej edycji — nominowano w niej aż siedem przedsięwzięć, dotyczących głównie metra i kolei. Spośród nich jurorzy wybrali wdrożenie sieci TETRA dla KTZ (Kazakhstan Temir Zholy), kazachskich kolei państwowych, przeprowadzone przez TELTRONIC. Jest to pierwsza sieć TETRA ze zintegrowanym rozwiązaniem sygnalizacji kolejowej.

KTZ jest państwowym przedsiębiorstwem odpowiedzialnym za obsługę sieci kazachskich kolei i zarówno przewozy pasażerów, jak i transport towarowy. Wdrożona dla niego sieć TETRA jest pierwszą, która wspiera europejski system sygnalizacji kolejowej ETCS. W Kazachstanie rozwiązanie to określa się mianem Radiowego Systemu Sterowania Pociągami (RBTC). System firmy TELTRONIC spełnia wszystkie wymagania ETCS, a przy tym jest bardziej wydajny i ekonomiczny od zazwyczaj wdrażanej technologii GSM-R. TETRA pracuje również na niższej częstotliwości, co poprawia zasięg i redukuje koszty wyposażenia. Również czas zestawiania połączeń jest krótszy w przypadku TETRY.

 

“Było to połączenie wysiłków wielu inżynierów i reszty załogi, którzy niestrudzenie pracowali, aby zaoferować klientowi to unikatowe rozwiązanie, otwierające nowe horyzonty dla TETRY. Jesteśmy dumni i zaszczyceni odebraniem tej nagrody i będziemy nadal utrzymywać nasze wysokie standardy, aby w przyszłości konkurować w kolejnych kategoriach”, skomentował Keith Ammons.

Źródło: www.teltronic.es

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń