Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TELTRONIC otrzymał Nagrodę TETRA w kategorii transportu

TELTRONIC otrzymał Nagrodę TETRA w kategorii transportu

Podczas gali zorganizowanej przez Stowarzyszenie TCCA, która 21 marca br. odbyła się w Londyńskim Muzeum Transportu, firma TELTRONIC otrzymała Nagrodę TETRA w kategorii “Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie”. Przyznał ją międzynarodowy panel sędziowski utworzony przez profesjonalistów z branży łączności radiowej.

 

Kategoria “Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie” była najbardziej konkurencyjna w tegorocznej edycji — nominowano w niej aż siedem przedsięwzięć, dotyczących głównie metra i kolei. Spośród nich jurorzy wybrali wdrożenie sieci TETRA dla KTZ (Kazakhstan Temir Zholy), kazachskich kolei państwowych, przeprowadzone przez TELTRONIC. Jest to pierwsza sieć TETRA ze zintegrowanym rozwiązaniem sygnalizacji kolejowej.

KTZ jest państwowym przedsiębiorstwem odpowiedzialnym za obsługę sieci kazachskich kolei i zarówno przewozy pasażerów, jak i transport towarowy. Wdrożona dla niego sieć TETRA jest pierwszą, która wspiera europejski system sygnalizacji kolejowej ETCS. W Kazachstanie rozwiązanie to określa się mianem Radiowego Systemu Sterowania Pociągami (RBTC). System firmy TELTRONIC spełnia wszystkie wymagania ETCS, a przy tym jest bardziej wydajny i ekonomiczny od zazwyczaj wdrażanej technologii GSM-R. TETRA pracuje również na niższej częstotliwości, co poprawia zasięg i redukuje koszty wyposażenia. Również czas zestawiania połączeń jest krótszy w przypadku TETRY.

 

“Było to połączenie wysiłków wielu inżynierów i reszty załogi, którzy niestrudzenie pracowali, aby zaoferować klientowi to unikatowe rozwiązanie, otwierające nowe horyzonty dla TETRY. Jesteśmy dumni i zaszczyceni odebraniem tej nagrody i będziemy nadal utrzymywać nasze wysokie standardy, aby w przyszłości konkurować w kolejnych kategoriach”, skomentował Keith Ammons.

Źródło: www.teltronic.es

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń