Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRAPOL firmy Cassidian zabezpieczył XXII Szczyt Iberoamerykański

System TETRAPOL firmy Cassidian zabezpieczył XXII Szczyt Iberoamerykański

Hiszpańska policja wykorzystywała łączność radiową opartą o technologię Tetrapol firmy Cassidian przy zabezpieczaniu XXII Szczytu Iberoamerykańskiego, który odbył się w andaluzyjskim mieście Cadiz.

 

 

W wydarzeniu tym uczestniczyło piętnaście głów państw oraz szefów rządów oraz 1200 delegatów. Wśród najznakomitszych gości znaleźli się król i królowa Hiszpanii oraz przewodniczący Komisji Europejskiej, José Manuel Barroso. Ponad 2800 członków hiszpańskich służb bezpieczeństwa było zaangażowanych w zapewnienie im ochrony. W trakcie szczytu wygenerowano w sieci radiowej siedmiokrotnie większy ruch od tego, który normalnie panuje na najbardziej zatłoczonej stacji bazowej.

 

Poza dostarczeniem technologii, firma Cassidian zapewniała serwis techniczny dla użytkowników sieci Sirdee, a także wspólnie z firmą Telefónica świadczyła całodobowe (24/7) wsparcie awaryjne. Liczba użytkowników sieci Sirdee wzrosła ponad dwukrotnie w obszarze, gdzie odbywał się szczyt, lecz nie miało to żadnego wpływu na jej działanie. W najbardziej pracowity dzień liczba wywołań indywidualnych wzrosła o 195%, a grupowych o 60%, lecz sieć wciąż była w pełni dostępna dla użytkowników.

 

Sirdee to hiszpańska ogólnokrajowa sieć łączności radiowej której wdrażanie rozpoczęło się w 2000 roku. Bazuje ona na cyfrowej technologii Tetrapol firmy Cassidian. Korzysta z niej m.in. hiszpańska policja oraz Straż Obywatelska (Guardia Civil).

 

 

 

Źródło: www.cassidian.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń