Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRAPOL firmy Cassidian zabezpieczył XXII Szczyt Iberoamerykański

System TETRAPOL firmy Cassidian zabezpieczył XXII Szczyt Iberoamerykański

Hiszpańska policja wykorzystywała łączność radiową opartą o technologię Tetrapol firmy Cassidian przy zabezpieczaniu XXII Szczytu Iberoamerykańskiego, który odbył się w andaluzyjskim mieście Cadiz.

 

 

W wydarzeniu tym uczestniczyło piętnaście głów państw oraz szefów rządów oraz 1200 delegatów. Wśród najznakomitszych gości znaleźli się król i królowa Hiszpanii oraz przewodniczący Komisji Europejskiej, José Manuel Barroso. Ponad 2800 członków hiszpańskich służb bezpieczeństwa było zaangażowanych w zapewnienie im ochrony. W trakcie szczytu wygenerowano w sieci radiowej siedmiokrotnie większy ruch od tego, który normalnie panuje na najbardziej zatłoczonej stacji bazowej.

 

Poza dostarczeniem technologii, firma Cassidian zapewniała serwis techniczny dla użytkowników sieci Sirdee, a także wspólnie z firmą Telefónica świadczyła całodobowe (24/7) wsparcie awaryjne. Liczba użytkowników sieci Sirdee wzrosła ponad dwukrotnie w obszarze, gdzie odbywał się szczyt, lecz nie miało to żadnego wpływu na jej działanie. W najbardziej pracowity dzień liczba wywołań indywidualnych wzrosła o 195%, a grupowych o 60%, lecz sieć wciąż była w pełni dostępna dla użytkowników.

 

Sirdee to hiszpańska ogólnokrajowa sieć łączności radiowej której wdrażanie rozpoczęło się w 2000 roku. Bazuje ona na cyfrowej technologii Tetrapol firmy Cassidian. Korzysta z niej m.in. hiszpańska policja oraz Straż Obywatelska (Guardia Civil).

 

 

 

Źródło: www.cassidian.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń