Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRA Cassidian zabezpieczył Boao Forum w Azji

System TETRA Cassidian zabezpieczył Boao Forum w Azji

Boao-Forum-Asia-2012-small.jpg

System TETRA firmy Cassidian zapewnił stabilną, niezawodną i wydajną łączność niezbędną do utrzymania bezpieczeństwa podczas tegorocznego Azjatyckiego Forum w Boao (BFA 2012), które odbyło się w dniach 1-3 kwietnia w mieście Qionghai, położonym w chińskiej prowincji Hainan. To ważne spotkanie przyciągnęło 1500 uczestników z różnych krajów i regionów. Wśród nich znalazły się głowy państw, urzędnicy ministerstw, ekonomiści, przedstawiciele wielu światowych organizacji i przemysłów, przedsiębiorcy oraz międzynarodowi dziennikarze.

System radiokomunikacyjny TETRA firmy Cassidian pokrywa cały obszar Qionghai i jest pierwszym tego typu w regionie. Działający w paśmie 350 MHz system TETRA jest wyposażony w centrale cyfrowe z rodziny DX3 oraz stacje bazowe TB3. Dzięki działającemu bez zarzutu systemowi łączności, policja z Qionghai była w stanie pomyślnie zapewnić bezpieczeństwo podczas Forum.

„Nasz sukces w dostarczeniu łączności TETRA i zabezpieczeniu Azjatyckiego Forum w Boao to dobry początek, który zapowiada dalszą, pełną zaufania współpracę z policją z Hainan,” powiedział Galvin Wong, dyrektor generalny Cassidian ds. bezpieczeństwa i rozwiązań komunikacyjnych w krajach Azji i Pacyfiku. „Pracujemy nad dostarczaniem naszego wysokiej klasy sprzętu i usług dla profesjonalnych użytkowników.”

BFA to organizacja non-profit organizująca spotkania na wysokim szczeblu, na których czołowi przedstawiciele rządu, biznesu i środowisk akademickich z Azji i innych kontynentów mogą wymieniać się swoimi poglądami na najbardziej pilne sprawy dotyczące zarówno Azji, jak i całego świata. BFA utworzono na wzór Światowego Forum Ekonomicznego organizującego corocznych konferencji w szwajcarskim Davos. Organizacja swój stały adres ma w mieście Bo’ao w prowincji Hainan, lecz jej sekretariat mieści się w Pekinie.

Źródło: http://www.cassidian.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń