Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian zainstalował system cyfrowej łączności w Reichstagu

Cassidian zainstalował system cyfrowej łączności w Reichstagu

Cassidian zainstalował w budynku niemieckiego parlamentu kompleksowy system wewnątrzbudynkowej łączności radiowej. Zgodnie z planem, nowy system zacznie funkcjonować od października, zapewniając bezpieczną łączność z jednostkami operacyjnymi berlińskiej straży pożarnej. Kolejnym planowanym krokiem będzie zmigrowanie policji działającej przy Bundestagu do systemu BOS, aby ona także mogła korzystać z cyfrowej łączności.

 

 

Nowy, cyfrowy system radiokomunikacyjny zastępuje dotychczas wykorzystywany w Reichstagu system analogowy i jest w pełni zintegrowany z siecią radiową dla niemieckich władz i organizacji (BOSNet), co pozwala wszystkim jednostkom operacyjnym komunikować się pomiędzy sobą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku parlamentu.

 

Pełna integracja wewnątrzbudynkowego systemu łączności z siecią BOSNet gwarantuje monitorowanie wszystkich jego aktywnych elementów (w tym repeaterów) i natychmiastową reakcję w przypadku konieczności wykonania prac serwisowych, w dowolnym czasie i na takim samym poziomie jakości, jak w całym systemie BOS.

 

Aby jak najbardziej zminimalizować ilość prac konstrukcyjnych wewnątrz budynku, a także zapewnić nieprzerwaną łączność w takcie migracji, system zaprojektowano tak, aby wykorzystać większość fiderów antenowych z istniejącego, analogowego systemu.

 

 

Źródło: www.cassidian.com

Foto: schievel/sxc.hu

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń