Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Spółka SRS Polska podpisała umowę na dostawę TETRY dla Okęcia

Spółka SRS Polska podpisała umowę na dostawę TETRY dla Okęcia

W dniu wczorajszym, tj. 5 czerwca 2013 r. została podpisana umowa pomiędzy LS Airport Services S.A. i SRS Polska Sp. z o.o., dotycząca budowy systemu TETRA na Lotnisku Okęcie w Warszawie. Wykonawcą systemu jest firma SRS Polska Sp. z o.o. z Gdańska. System składać się będzie ze stacji bazowej DAMM TetraFlex typu indoor BS414, obsługującej cztery nośne, wraz z 11 stanowiskami dyspozytorskimi i systemem rejestracji rozmów.

W ramach systemu TETRA będzie funkcjonować 266 terminali ręcznych oraz 20 przewoźnych produkcji firmy Sepura, modele: SRG3900, STP9000 i STP9200. Niedawno firma SRS zakończyła wdrażać bliźniaczy system TETRA na lotnisku w Łodzi.

„To kolejny system TETRA wdrażany przez naszą firmą na międzynarodowym lotnisku w Polsce. Cieszymy się że nasi klienci doceniają jakość i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań”, powiedział Marcin Piasecki, Dyrektor Zarządzający SRS Polska Sp. z o.o. Spółka SRS Polska jest od lat Partnerem i polskim przedstawicielem DAMM Cellular Systems A/S i Sepura PLC, które są z powodzeniem eksploatowane na wielu europejskich lotniskach.

Źródło: SRS Polska

O firmie SRS Polska Sp. z o.o. srspolska.pl

SRS Polska logoFirma SRS Polska oferuje rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne dla potrzeb sektora publicznego, przemysłu, transportu i innych odbiorców. Jest dystrybutorem w Polsce terminali TETRA produkcji Sepura oraz stacji bazowych firmy DAMM w standardzie TETRA

SRS jest również integratorem systemów teleinformatycznych dysponującym doświadczeniem we wdrażaniu systemów w różnorodnych środowiskach dla różnych klientów. Firma tworzy i dostosowuje produkty i oprogramowanie tak, by odpowiadały wymaganiom klientów w różnych segmentach rynku . Wraz z VHF Communication AS jest członkiem VHF Group.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń