Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze ENERGA-Operator rozważa wdrożenie TETRY

ENERGA-Operator rozważa wdrożenie TETRY

Ponad miesiąc temu Energa-Operator S.A. wysłał do kluczowych dostawców systemów TETRA w Polsce zapytanie RFI (Request For Information) dotyczące możliwości wybudowania systemu łączności radiowej w standardzie TETRA. Dziś minął termin nadsyłania odpowiedzi. Nie jest to oczywiście jeszcze przetarg, ale etap rozpoznawania rynku, który być może już wkrótce zaowocuje zamówieniem publicznym na duży system TETRA.

Biorąc pod uwagę zasięg działania Energa Operator obejmujący 25% terytorium kraju sądzimy, że system może się składać nawet z ok. 200-250 stacji bazowych TETRA. Przypominamy, że TETRA jest rekomendowaną przez PTPiREE technologią radiową dla energetyki.

Z pewnością swoje odpowiedzi na zapytanie energetyków prześlą takie czołowe firmy branży TETRA jak: Motorola, Cassidian, Rohill, Teltronic czy Selex Elsag.

Warto dodać, że firma ENERGA-Operator zakupiła ostatnio usługi transmisji danych w technologi CDMA/3GPP od Polkomtela.

Źródło:  własne.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń