Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze ENERGA-OPERATOR S.A. zamówi 700 anten dookólnych

ENERGA-OPERATOR S.A. zamówi 700 anten dookólnych

ENERGA-OPERATOR S.A. dalej zmierza w kierunku wdrożenia łączności TETRA na obszarze swojej działalności. Dostawca energii elektrycznej rozpisał właśnie przetarg na zakup 700 anten dookólnych wraz z akcesoriami montażowymi oraz przewodem koncentrycznym.

 

 

Zamawiający dopuszcza dostawę anten wyłącznie z poniższej listy:

  • Lambda Antenas S.L. BC420-3G, zysk 5,15 dBi
  • Amphenol Antenna Systems 7533400, zysk 5,15 dBi
  • Kathrein K7515211, zysk 5,00 dBi
  • Kathrein K7516211, zysk 7,00 dBi
  • Procom CXL70-5C/F, zysk 7,00 dBi

Do każdej anteny Wykonawca musi dołączyć 15-metrowy odcinek przewodu koncentrycznego PCT 400, CNT-400 lub RG213 zakończony męskim złączem N oraz uchwyt umożliwiający zamontowanie anteny do pionowego wspornika antenowego o średnicy 2”.

Dostawa anten ma zostać zrealizowana w siedmiu transzach. W pierwszej transzy, do czterech tygodni od daty zawarcia umowy, Wykonawca dostarczy co najmniej 50 szt. anten, a następnie po co najmniej 100 szt. w 4-tygodniowych cyklach.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie oferenci, którzy w ciągu trzech ostatnich lat zrealizowali dostawy anten wykorzystywanych w systemach radiokomunikacyjnych lub radiolokacyjnych o łącznej wartości min. 50 tys. zł netto. Oferty można składać do 15 października br. do godz. 10:00. Jedynym kryterium wyboru będzie najniższa cena.

Źródło: zakupy.energa-operator.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń