Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Oddalone odwołanie w przetargu TETRA dla Energa-Operator

Oddalone odwołanie w przetargu TETRA dla Energa-Operator

Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła protest firmy SRS Polska złożony w przetargu na dostawę systemu TETRA dla spółki Energa-Operator. Zarzut firmy SRS dotyczył dopuszczenie jedynie stacji bazowych TETRA, które posiadają trójdrożny (potrójny) odbiór zbiorczy, nie dopuszczając rozwiązań równoważnych.

Firma SRS argumentowała, iż znane jest co najmniej jedno rozwiązanie równoważne w stosunku do trójdrożnego odbioru zbiorczego. Jest nim tzw. dwudrożny odbiór zbiorczy z equalizerem, który rozdziela odebrany sygnał na nieskorelowane podstrumienie. Odwraca on zniekształcenia nadawanego sygnału i w efekcie podnosi zysk. Taki system cechuje zysk sygnału na poziomie porównywalnym do zysku sygnału z systemu trójdrożnego odbioru zbiorczego. System dwudrożny z equalizerem jest wykorzystywany w sieciach telefonii komórkowej oraz u innych użytkowników z sektora energetycznego.

Termin składania ofert w tym postępowaniu został przedłużony do 12 grudnia 2014 roku. Jest to bez wątpienia najważniejszy przetarg w polskiej branży TETRA tego roku. Z niecierpliwością czekamy na zestawienie ofert.

Źródło: własne.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń