Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Oddalone odwołanie w przetargu TETRA dla Energa-Operator

Oddalone odwołanie w przetargu TETRA dla Energa-Operator

Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła protest firmy SRS Polska złożony w przetargu na dostawę systemu TETRA dla spółki Energa-Operator. Zarzut firmy SRS dotyczył dopuszczenie jedynie stacji bazowych TETRA, które posiadają trójdrożny (potrójny) odbiór zbiorczy, nie dopuszczając rozwiązań równoważnych.

Firma SRS argumentowała, iż znane jest co najmniej jedno rozwiązanie równoważne w stosunku do trójdrożnego odbioru zbiorczego. Jest nim tzw. dwudrożny odbiór zbiorczy z equalizerem, który rozdziela odebrany sygnał na nieskorelowane podstrumienie. Odwraca on zniekształcenia nadawanego sygnału i w efekcie podnosi zysk. Taki system cechuje zysk sygnału na poziomie porównywalnym do zysku sygnału z systemu trójdrożnego odbioru zbiorczego. System dwudrożny z equalizerem jest wykorzystywany w sieciach telefonii komórkowej oraz u innych użytkowników z sektora energetycznego.

Termin składania ofert w tym postępowaniu został przedłużony do 12 grudnia 2014 roku. Jest to bez wątpienia najważniejszy przetarg w polskiej branży TETRA tego roku. Z niecierpliwością czekamy na zestawienie ofert.

Źródło: własne.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń