Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Oddalone odwołanie w przetargu TETRA dla Energa-Operator

Oddalone odwołanie w przetargu TETRA dla Energa-Operator

Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła protest firmy SRS Polska złożony w przetargu na dostawę systemu TETRA dla spółki Energa-Operator. Zarzut firmy SRS dotyczył dopuszczenie jedynie stacji bazowych TETRA, które posiadają trójdrożny (potrójny) odbiór zbiorczy, nie dopuszczając rozwiązań równoważnych.

Firma SRS argumentowała, iż znane jest co najmniej jedno rozwiązanie równoważne w stosunku do trójdrożnego odbioru zbiorczego. Jest nim tzw. dwudrożny odbiór zbiorczy z equalizerem, który rozdziela odebrany sygnał na nieskorelowane podstrumienie. Odwraca on zniekształcenia nadawanego sygnału i w efekcie podnosi zysk. Taki system cechuje zysk sygnału na poziomie porównywalnym do zysku sygnału z systemu trójdrożnego odbioru zbiorczego. System dwudrożny z equalizerem jest wykorzystywany w sieciach telefonii komórkowej oraz u innych użytkowników z sektora energetycznego.

Termin składania ofert w tym postępowaniu został przedłużony do 12 grudnia 2014 roku. Jest to bez wątpienia najważniejszy przetarg w polskiej branży TETRA tego roku. Z niecierpliwością czekamy na zestawienie ofert.

Źródło: własne.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń